Trwa ładowanie...

Jerry Springer we Wrocławiu!

Jerry Springer we Wrocławiu!Źródło: wikipedia
d1qtftz
d1qtftz

Kontrowersyjny showman Jerry Springer już wkrótce zagości na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Niestety, gwiazda amerykańskiej telewizji nie pojawi się osobiście, lecz będzie bohaterem musicalu "Jerry Springer - The Opera".

Reżyserem widowiska, którego premiera odbędzie się 24 marca w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu jest Jan Klata. Twórca zaadaptował scenariusz brytyjskiego musicalu autorstwa Richarda Thomasa i Stewarta Lee. Spektakl będzie pastiszem popularnego programu "The Jerry Springer Show", którego prowadzący niejednokrotnie bulwersował tematyką poruszaną w swoich programach.

Głównym bohaterem spektaklu jest sam Jerry Springer, któremu widownia będzie towarzyszyć w telewizyjnym studiu oraz w... piekle, gdzie skandalicznego show Springera nastąpi część dalsza.

Spektakl "Jerry Springer - The Opera" wzbudza nie mniejsze kontrowersje niż jego tytułowy bohater. W sztuce nie brakuje środków ekspresji, których pod dostatkiem używa w swoich programach showman, aktorzy operują więc wyjątkowo mocnym językiem i wulgaryzmami.

d1qtftz

Na co szczególną uwagę zwraca reżyser spektaklu? Klata podkreśla muzykę i fabułę, bliską rzeczywistości:
- To ogólna tendencja kultowa, że jesteśmy coraz bliżej Jerry'go Springera, czy chcemy tego czy nie. W tym sensie to musical, który opowiada o rzeczywistości, może nieznacznie tylko wyprzedzając czas, w którym teraz żyjemy w Polsce (...) Wystarczy popatrzeć na rozwój tabloidów czy nawet mediów mainstreamowych. W mojej opinii dzieło Brytyjczyków to coś bardzo wartościowego i bardzo kunsztownego. Jest tu najwyższy poziom muzyki, która jest na pograniczu klasyki - mówił reżyser.

(fot. wikipedia)
Źródło: (fot. wikipedia)
(fot. wikipedia)
Źródło: (fot. wikipedia)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1qtftz

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1qtftz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qtftz