Trwa ładowanie...
d3zf9h1

"Jerry Springer": 19. sezon talk show tylko na CBS Reality

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jerry Springer": 19. sezon talk show tylko na CBS Reality
(CBS Reality)
d3zf9h1

Rękoczyny panien młodych i schadzki na parkingu, zagmatwane romanse, wyznania o dzikich nocnych harcach, a nawet... striptiz - tego możecie się spodziewać tylko w programie "Jerry Springer". Pierwszy odcinek 19. sezonu słynnego talk show w sobotę 2 listopada o godzinie 1.00, zaś kolejne odcinki w dni powszednie o tej samej porze.

Popularność programu "Jerry Springer" nie maleje. Świadczą o tym nie tylko kolejne sezony, ale także ponadmilionowa społeczność z całego świata, które polubiły profil talk show na Facebooku. Co takiego jest w tym programie, że potrafi on przyciągnąć widzów przed telewizory niczym magnes? Odpowiedź jest prosta. To zasługa charyzmatycznego prowadzącego, który jak nikt inny potrafi konfrontować ze sobą rozjuszonych kochanków i rywali, wydobywając z nich najgorsze cechy. Przy okazji Jerry zmusza uczestników programu do refleksji nad własnym postępowaniem.

Kim tak naprawdę jest Jerry Springer i czego o nim jeszcze nie wiecie? Przede wszystkim nie można go opisać jednym, czy dwoma zdaniami, bo Jerry to człowiek orkiestra. Ale zacznijmy od początku. Tak naprawdę nazywa się Gerald Norman Springer, a jego korzenie sięgają przedwojennego Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecinka, które wówczas należały do terytorium Rzeszy. Na tych właśnie terenach żyła dość liczna społeczność żydowska. Po spaleniu synagogi w 1938 roku rodzice Jerry’ego podjęli decyzję o opuszczeniu Szczecinka.

d3zf9h1

Początkowo wyemigrowali do Wielkiej Brytanii, gdzie 13 lutego 1944 roku na stacji metra Highgate w miejscowości Hampstead przyszedł na świat Jerry (stacja służyła za schron przed niemieckimi bombardowaniami). Następnie rodzina Springerów przeniosła się do Nowego Jorku. W Stanach Zjednoczonych Jerry Springer zdobył dyplom licencjacki z politologii na Uniwersytecie w Tulane, a następnie dyplom doktora prawa na Uniwersytecie Northwestern. Zdobył on także praktyczną wiedzę polityczną – od 1977 do 1978 roku sprawował urząd burmistrza miasta Cincinnati w stanie Ohio. Jerry jest także aktorem, a oprócz swojego autorskiego show telewizyjnego, prowadzi również własną audycję radiową. O jego niegasnącej popularności świadczy najlepiej zaproszenie do amerykańskiej edycji „Tańca z gwiazdami”, które chętnie przyjął. Stwierdził bowiem, że to doskonała okazja, by nauczyć się tańczyć przed ślubem swojej córki. Jak widać, dla Jerry’ego Springera nie ma rzeczy niemożliwych.

A czym nas zaskoczy Jerry Springer w 19. sezonie swojego elektryzującego show? Prowadzący zaprosi do studia niebanalne osoby, które na wizji opowiedzą o swoich problemach i oczekiwaniach. Będzie kontrowersyjnie i pikantnie. A to choćby za sprawą Phillipa, który przyzna się w obecności swojej dziewczyny Megan do tego, że odwiedzał striptizerkę. Mężczyzna chciał w ten sposób nieco ożywić swój związek. Jak na takie wyznanie zareaguje Megan? W 19. sezonie "Jerry’ego Springera" nie obędzie się też bez rękoczynów – m.in. dzięki Chrisowi, który dowie się, że jego siostra pracuje jako prostytutka, a jej alfonsem jest jego najlepszy przyjaciel. Takich emocji po prostu nie można przegapić!

 (fot. CBS Reality)
((fot. CBS Reality))
 (fot. CBS Reality)
((fot. CBS Reality))

Pierwszy odcinek 19. sezonu programu "Jerry Springer" w sobotę 2 listopada o godzinie 1.00. Kolejne odcinki w dni powszednie o tej samej porze.

d3zf9h1

Podziel się opinią

Share
d3zf9h1
d3zf9h1