Trwa ładowanie...

"Jej szerokość Afrodyta": Odkrycie tej jesieni na antenie już od 13 listopada

Share
"Jej szerokość Afrodyta": Odkrycie tej jesieni na antenie już od 13 listopada
Źródło: Polsat
d28pdxk

Czasami życie potrafi zaskoczyć. Atrakcyjna, ale niezbyt rozgarnięta, niedoszła modelka o imieniu Deb (Brooke D’Orsay) ginie w absurdalnym wypadku samochodowym, ale nieoczekiwanie wraca pośród żywych. Jej dusza zajmuje niedawno zwolnione, cudze ciało o... kilka numerów szersze, które należy do błyskotliwie inteligentnej, wziętej prawniczki Jane (Brooke Elliott). I odtąd pod jej postacią obie osobowości muszą się nauczyć koegzystować, zanim dojdzie do ostatecznej rozgrywki. Co okaże się cenniejsze: zalety umysłu czy uroda? Dowiecie się tego z serialu *"Jej szerokość Afrodyta".*

Jane ma własną asystentkę, nowe życie i… nowe ubrania, które nie ukryją faktu, że wygląda fatalnie z powodu słabości do słodyczy. Jej Anioł Stróż wspiera ją na duchu, ale nie jest cudotwórcą. Dla Deb - dziewczyny, której świat koncentrował się wokół nieskazitelnego wyglądu zewnętrznego, to prawdziwy szok. Nasza bohaterka zachowała wspomnienia z przeszłości, więc początkowo nie może się pogodzić z tą przemianą. Stopniowo jednak przejmuje wiedzę, uczuciowość i sposób bycia swojego nowego wcielenia. Nic nie dzieje się bez powodu... To swoiste poczucie humoru należy do Josha Bermana, pomysłodawcy i producenta serialu "Jej Szerokość Afrodyta", który wcześniej współtworzył przebój telewizyjny – „Kości”.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29675,title,Jej-szerokosc-Afrodyta,serial.html )**

d28pdxk

Temat jej opowieści uwiedzie szczególnie damską część widowni, bo która z nas nie chciałaby być szczupła, zgrabna i zadbana, po prostu piękna? Tak, jak Deb Dobson (Brooke D’Orsay – znana z filmu „Harold & Kumar Go To White Castle”) – dwudziestoletnia modelka o idealnych wymiarach, blond włosach i dużych błękitnych oczach. Dziewczyna może niezbyt mądra, ale z wysokimi aspiracjami umiera, bo rozmawiając przez telefon komórkowy podczas jazdy samochodem wpada pod ciężarówkę pełną pomarańczy. Zawsze lubiła sok pomarańczowy... Deb w Niebie też umie wykorzystać swoje największe atuty i wraca na Ziemię w asyście niebiańskiego przewodnika. Fred (Ben Feldman) jest czarujący i potrafi wiele, nie jest jednak magikiem, więc jej nowa ziemska powłoka - Jane Bingum (Brooke Elliott, „Prawo i bezprawie”) okazuje się daleka od ideału.

Dawna Jane (a konkretnie jej dusza) odeszła na zawsze, gdy szaleniec wtargnął do biura jej kancelarii prawnej i śmiertelnie ją postrzelił. Przypadkowo, bo mierzył w jej szefa, niepoprawnego kobieciarza. Cudownie uzdrowiona jeszcze tego samego dnia główna bohaterka ucieka ze szpitala. Dopiero w swoim domu Deb uświadamia sobie powagę sytuacji, gdy spostrzega, jak jej ukochany - Grayson Kent (Jackson Hurst, „The Mist”) rozpacza po jej stracie. Wiadomość o tym, że właśnie tego dnia zamierzał się jej oświadczyć dosłownie ją dobija... Natomiast jej najbliższa kumpelka i także modelka, Stacy (April Bowlby) na jej obecny widok chce... wezwać policję. Deb nie pozostaje nic innego, jak zaakceptować siebie jako Jane. Co ma też swoje dobre strony, bo stać ją nareszcie na „własne” Porsche. Ale prawdę o swojej tożsamości raczej powinna zachować w sekrecie. Tylko dwie osoby będą znały prawdę: przyjaciółka Stacy i Fred, jej prywatny Anioł Stróż.

Niewielu z nas będzie dane zjawić się na własnym pogrzebie w charakterze… gościa. Dla Deb, a właściwie już Jane, to będzie spore wyzwanie. Trudno jej będzie opanować wzruszenie na widok Graysona pogrążonego w żałobie. Nie mniejszy szok czeka ją, gdy wkrótce to właśnie on dołączy do grona prawników w jej kancelarii. Ale najtrudniejsze okaże się zapanowanie nad uczuciem zazdrości, gdy jej nielubiana koleżanka, a właściwie podstępna rywalka - Kim Kaswell (Kate Levering, „Martin and Lewis”) zacznie otwarcie flirtować z jej byłym chłopakiem. Jane mogłaby powiedzieć mu prawdę. Ale czy ktokolwiek uwierzyłby w tak nieprawdopodobną historię?

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29675,title,Jej-szerokosc-Afrodyta,serial.html )**

d28pdxk

Główną bohaterkę wzywają już nowe interesujące doświadczenia. Jane Bingum pracuje w renomowanej kancelarii prawnej. Ma słabość do ciastek i ubiera się wyjątkowo niemodnie, wygląda więc jeszcze mniej apetycznie, niż mogłaby. Posiada jednak nieprzeciętną inteligencję i wyjątkową intuicję, a przy tym dar współczucia obcy jej koleżankom i kolegom z palestry, więc niespodziewanie dla samej siebie odkrywa, jak wiele dobrego może zdziałać jako adwokat. Zalety jej charakteru sprawiają, że w tych trudnych chwilach zawsze może liczyć na pomoc i zrozumienie swojej lojalnej asystentki, Teri Lee (Margaret Cho, „All-American Girl”), której już nic nie dziwi, bo prawnicy bywają bardziej ekscentryczni...

Umiejętności (z poprzedniego życia – jako modelki) Deb wykorzysta w swoim nowym wcieleniu – po „reinkarnacji”, bo jako Jane w swojej pierwszej sprawie będzie reprezentować przedwcześnie postarzałą gospodynię domową, która straciła pewność siebie w małżeństwie z mężczyzną, który teraz zamierza ją zostawić bez środków do życia. Zdradził ją i odchodzi do młodszej kochanki, a mimo to ona nie chce procesu, chociaż tylko na mocy wyroku sądowego może liczyć na korzystny podział ich majątku. Co pomogłoby jej klientce znaleźć w końcu siły, by przeciwstawić się tyranowi? Czy zmiana wizerunku potrafi zdziałać cuda?

W tym serialu w obsadzie pierwszoplanowej nie zauważymy aktorów o znanych nazwiskach, chociaż to absolutnie nie umniejsza uroku tej opowieści, warto więc zwrócić uwagę na imponujący zestaw Gwiazd, które wystąpiły gościnnie w tym komediodramacie: Rosie O’Donnell, Liza Minnelli, Paula Abdul, Nia Vardalos, Delta Burke, Tim Gunn, Sharon Lawrence, Kathy Najimy, Jorja Fox, Elliott Gould, Chuck Woolery, Marla Sokoloff, Teri Polo oraz Diedrich Bader.

Premiera serialu *"Jej szerokość Afrodyta" już 13 listopada na antenie Polsat Romans.*

d28pdxk

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29675,title,Jej-szerokosc-Afrodyta,serial.html )**

d28pdxk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28pdxk
d28pdxk