Trwa ładowanie...

Jazzy Jeff i Café Mambo w Sopocie

Share
Jazzy Jeff i Café Mambo w Sopocie
Źródło: mat. prasowe
d4l5c86

Zaplanowane występy rozbudzą fantazje i zaostrzą muzyczne apetyty, co tylko potwierdza fakt, że tegoroczny line up obfitował będzie w wiele znakomitych nazwisk ze światowej i polskiej czołówki muzycznych scen.

Jazzy Jeff 1 maja
Jazzy Jeff jedna z gwiazd duetu Fresh Prince, który tworzył z Willem Smithem, to przede wszystkim producent muzyczny, ikona i pionier hip hopu i R&B. Zwycięzca wielu nagród m.in. Grammy Awards, American Music Awards, MTV Music Awards. Jazzy jest jednym z najbardziej uznanych DJów na świcie. Na żywo w Zatoce Sztuki zagra już 1 maja.

d4l5c86

Café Mambo 2 maja
Café Mambo to kultowe miejsce w Sant Antoni na Ibizie. Przez 20 lat swojej działalności dzięki niezrównanej reputacji, występom wspaniałych światowej sławy DJów oraz równie sławnym zachodom słońca gościło już około 23 miliony widzów. Coś co początkowo było małym barem, stało się podstawą w świecie muzyki elektronicznej. W związku ze światowym sukcesem marki Café Mambo uległo wymaganiom publiczności i projekt rozwinął się na międzynarodową skalę. Od 2013 roku „Mambo on Tour” jest pomysłem na to, aby dzielić się uczuciami i radością Mambo z Ibizy na całym świecie. Już 2 maja doświadczycie tej radości i hiszpańskiego słońca na sopockiej plaży Zatoki Sztuki. Café Mambo reprezentować będą Javi Barreda oraz Danny O.

d4l5c86

Podziel się opinią

Share
d4l5c86
d4l5c86