Trwa ładowanie...
21-05-2015 11:53

Jarek Wist zapowiada nową płytę

Jarek Wist zapowiada nową płytęŹródło: mat. prasowe
d3qitje
d3qitje

Ma w swoim dorobku już dwa albumy: "Swinging with Sinatra" koncertowy krążek, dzięki któremu zyskał miano najlepszego swingowego wokalisty w Polce oraz "Jest zapisane" - pierwszą solową płytę będącą wynikiem inspiracji słoneczną Italią oraz muzyką lat 50. i 60. Utworem "Jak mam zapomnieć" zapowiada swój kolejny studyjny album "Na swojej skórze", który ukaże się 25 maja 2015 r. Trzecią płytą Jarek udowadnia, że potrafi wykorzystać swój wyjątkowy talent wokalny także we współczesnym repertuarze rozrywkowym.

"Na swojej skórze" to kolejny w mojej karierze krążek, który jest zapisem wrażeń i emocji, tym razem, jednak tych nieco bardziej intymnych. To świadectwo już nie tylko doświadczeń muzycznych, a tego co najważniejsze w codziennym tu i teraz: e m o c j i i c z a s u. Chwil bliskości, rozstania, momentów chaosu, w których gubimy się i przebłysków, dzięki którym odnajdujemy się. Wszystkich odsłon samych siebie, uwikłanych w codzienną pogoń za tym, co najbardziej cenne - tak o swoim albumie opowiada sam artysta.

Drugi studyjny album Jarka to pełna gama emocji i dźwięków - nowe brzmienia, które proponuje, to połączenie nowoczesnych rozwiązań muzycznych, nawiązujących do światowych produkcji, takich płyta "Ghost Stories" Coldplay i niewymuszonej szczerości z utworów Damiena'a. Co warte podkreślenia Jarek Wist jest autorem większości tekstów i współkompozytorem wszystkich utworów, które znajdują się na płycie, co jest kolejnym przejawem jego artystycznej dojrzałości.

Singiel "Jak mam zapomnieć" promujący krążek jest zapowiedzią atmosfery muzycznej płyty. Teledysk do utworu wyreżyserował Michał Braum - nominowany do nagrody Fryderyka 2015. Video zostało zrealizowane z użyciem nowoczesnych projektorów i animacji. W produkcji gościnnie wystąpiła piękna i utalentowana aktorka - Klaudia Halejcio.

d3qitje
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qitje