Trwa ładowanie...

Jarek Wist wystąpi w Warszawie

Share
Jarek Wist wystąpi w Warszawie
Źródło: mat. promocyjne
d929v1y

Na chwilę przed wakacjami Jarek zaprasza na romantyczną podróż, podczas której nie tylko oczaruje nas kolorowym stylem lat 50. i 60., lecz także zarazi pozytywnymi emocjami i porwie dynamicznym rytmem. Podczas występu wokaliście będą towarzyszyć znakomici muzycy: Krzysztof Łochowicz – gitara, Maciej Szczyciński – kontrabas, Tomasz Waldowski – perkusja, Rafał Grząka – akordeon, Marcin Urban – piano.

Jest zapisane to przełomowy album w karierze Jarka Wista – jest osobliwym zapisem doświadczeń i przeżyć wokalisty. Inspirowany występami w towarzystwie orkiestr i big-bandów, został nagrany przy współpracy z sekcją rytmiczną, której towarzyszył akordeon przy wsparciu trąbki i wiolonczeli. Żywe instrumenty na scenie i w studiu wydobywają liryczny i głęboki głos Jarka Wista, który doskonale interpretuje nastrojowe ballady, a także dynamiczne piosenki. Cała płyta, mimo różnorodności, zbudowana jest w stylu retro-pop nawiązując do włoskiej muzyki z lat 50. i 60. Dopracowana w każdym szczególe, powstała we współpracy z najbardziej uznanymi polskimi muzykami, w tym z Robertem Amirianem – producentem muzycznym, odpowiedzialnym za albumy takich artystów jak Kari, czy Fismoll – a także z Piotrem Siejką i Łukaszem Borowieckim.

Płyta pojawiła się na rynku w lutym tego roku. Piosenka Ciao, która zapowiadała album stała się niekwestionowanym przebojem minionego lata. Oficjalny singiel krążka – Nieważne co powiesz – dynamicznie pnie się na szczyt listy przebojów i jest stałym elementem repertuaru radiowej Jedynki, a także Radia PIK, Polskiego Radia RDC, Radia Kielce, Radio Gra, Radia Łódź, FaMa, Koszalin, Rzeszów, czy Radia Zielona Góra. Podbija również nowojorskie radio Rampa.

d929v1y

Koncert w warszawskim Skwerze to doskonała okazja, żeby jeszcze przed wakacjami dać się porwać atmosferze letniego wypoczynku i choć na chwilę przenieść się w świat włoskiej elegancji, ujmujących tekstów, porywających melodii i słonecznych krajobrazów.

Jest Zapisane to solowy debiut artysty, ale nie pierwszy album . Jarek karierę rozpoczął wygraniem Szansy Na Sukces w 2002 roku, po której od razu nawiązał współpracę z największymi polskimi gwiazdami. Występował na scenie między innymi z Anną Marią Jopek, Mieczysławem Szcześniakiem, czy Varius Manx, a także podczas gali Fryderyków w 2007 r. i w finale konkursu Top Trendy 2008. Następnym krokiem był projekt Swinging with Sinatra, gdzie Jarek śpiewał niezapomniane piosenki Franka Sinatry w nowych aranżacjach Krzysztofa Herdzina. Jeden z koncertów zagranych w ramach projektu został wydany w ubiegłym roku na płycie, która przez 4 miesiące utrzymywała się na liście Top 10 Empik Bestsellery – Jazz, Blues.

Na koncert zapraszają: Agencja Artystyczna Vertià Nostra

Jarek Wist – Jest Zapisane
17 czerwca (wtorek) godz. 20.00
Skwer - filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny, ul. Krakowskie Przedmieście 60a, Warszawa.

Bilety do nabycia na stronie http://veritanostra.pl/bilety.phpa także w klubokawiarni Skwer w dniu koncertu.
Wydawca płyty : Agencja Verità Nostra/Warner Music Group

d929v1y

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d929v1y
d929v1y