Trwa ładowanie...
da4gan7
Jarek Wist "Na swojej skórze" - drugi solowy album artysty już do kupienia w sklepach muzycznych

Jarek Wist "Na swojej skórze" - drugi solowy album artysty już do kupienia w sklepach muzycznych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
da4gan7

Jarek śpiewa tak, jak niewielu potrafi i to, o czym wielu zapomina. Ma w swoim dorobku już dwa albumy: "Swinging with Sinatra" - koncertowy krążek, dzięki któremu zyskał miano najlepszego swingowego wokalisty w Polce oraz "Jest zapisane" - pierwszą solową płytę będącą wynikiem inspiracji słoneczną Italią oraz muzyką lat 50. i 60.

Trzecią płytą Jarek udowadnia, że potrafi wykorzystać swój wyjątkowy talent wokalny także we współczesnym repertuarze rozrywkowym. Jego kolejny studyjny album "Na swojej skórze" promuje utwór "Jak mam zapomnieć".

da4gan7

- "Na swojej skórze" to kolejny w mojej karierze krążek, który jest zapisem wrażeń i emocji - tym razem jednak tych nieco bardziej intymnych. To świadectwo już nie tylko doświadczeń muzycznych, a tego, co najważniejsze w codziennym tu i teraz: emocji i czasu. Chwil bliskości, rozstania, momentów chaosu, w których gubimy się i przebłysków, dzięki którym odnajdujemy się. Wszystkich odsłon samych siebie, uwikłanych w codzienną pogoń za tym, co najbardziej cenne - tak o swoim albumie opowiada sam artysta.

Drugi studyjny album Jarka to pełna gama emocji i dźwięków - nowe brzmienia, które proponuje, to połączenie nowoczesnych rozwiązań muzycznych, nawiązujących do światowych produkcji, takich płyta "Ghost Stories" Coldplay i niewymuszonej szczerości z utworów Damiena Rice'a. Co warte podkreślenia, Jarek Wist jest autorem większości tekstów i współkompozytorem wszystkich utworów, które znajdują się na płycie, co jest kolejnym przejawem jego i artystycznej dojrzałości.

Singiel "Jak mam zapomnieć" promujący krążek jest świetną zapowiedzią atmosfery muzycznej płyty. Teledysk do utworu wyreżyserował Michał Braum - nominowany do nagrody Fryderyka 2015. Wideo zostało zrealizowane z użyciem nowoczesnych projektorów i animacji. W produkcji gościnnie wystąpiła piękna i utalentowana aktorka - Klaudia Halejcio.

 (fot. mat. prasowe)
((fot. mat. prasowe))
da4gan7

Podziel się opinią

Share
da4gan7
da4gan7