Trwa ładowanie...

"Jaka to melodia": już dziś Rezerwat wystąpi w programie!

"Jaka to melodia": już dziś Rezerwat wystąpi w programie!Źródło: Rezerwat
d1szxy4
d1szxy4

Rezerwat - legendarna grupa popowo-rockowa założona w 1982 roku w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych zespołów lat 80-tych i 90-tych oraz wciąż popularny. Czołową postacią zespołu jest jej założyciel i autor większości materiału Andrzej Adamiak - kompozytor, autor tekstów, producent, wokalista i gitarzysta basowy.

(fot. Rezerwat)
Źródło: (fot. Rezerwat)

Zespół przygotował nową płytę, która jeszcze przed wydaniem otrzymała bardzo dobre recenzje znanych redaktorów muzycznych. Płyta "Dotykaj" pojawi się w tym roku na rynku. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale już mówi się, że będzie to naprawdę dobra płyta.

Muzycy poświęcili sporo czasu na znalezienie właściwego klimatu i charakterystycznego brzmienia nowej płyty Rezerwatu. Z pewnością warto będzie mieć tę wyjątkową płytę na swojej półce, a tym bardziej warto zaprosić legendę grupę Rezerwat na koncert i posłuchać ich kultowych piosenek sprzed lat i nowego materiału na żywo.

Obecnie koncerty Rezerwatu, to kultowe piosenki sprzed lat, takie jak „Obserwator”, „Zaopiekuj się mną’’, „Parasolki” czy ,,Kocha Ciebie niebo” i nowy bardzo dobry materiał muzyczny, który również jak ich piosenki sprzed lat, spotyka się na koncertach z bardzo entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

d1szxy4

Rezerwat wraca również do mediów. Właśnie miał nagrania dla popularnego programu telewizyjnego nadawanego w TVP 1 prowadzonego przez Roberta Janowskiego - „Jaka to melodia”. Zespół zagrał dla programu swoje trzy piosenki, dwie doskonale już wszystkim znane - „Parasolki”oraz „Zaopiekuj się mną” i nową „Twoje czary” zapowiadającą już od jakiegoś czasu nowe wydawnictwo zespołu.

Rezerwat wystąpi dziś - "Jaka to melodia" ,w którym zaśpiewa dla Was jeden ze swoich największych przebojów - "Zaopiekuj się mną".

Wydanie premierowe - 18:35 Środa 11 Maja, TVP 1  Powtórka - 15:15 Czw 12 Maja, TVP 1

(fot. Rezerwat)
Źródło: (fot. Rezerwat)
d1szxy4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1szxy4