Trwa ładowanie...
d4ma8bg
Jak wyglądają święta Małgorzaty Rozenek?

Jak wyglądają święta Małgorzaty Rozenek?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4ma8bg

Małgorzata Rozenek w świętach Bożego Narodzenia najbardziej ceni ich niezmienność - fakt, że każdego roku wyglądają tak samo. Zawsze spędza je w rodzinnym gronie - nie wyobraża sobie świąt z dala od bliskich, np. na zagranicznym wyjeździe. O niezmienności Bożego Narodzenia decydują też tradycyjne zwyczaje świąteczne, pielęgnowane zarówno w jej rodzinie, jak i wśród bliskich Radosława Majdana.

_ - Święta są kolejnym rokiem przenoszenia tradycji, kolejnym rokiem, w którym spotykamy się w tym samym gronie, czyli z moimi bliskimi, kolejnym rokiem, w którym śpiewamy kolędy. Ta nieprawdopodobna siła świąt tkwi właśnie w ich niezmienności_ - powiedziała Małgorzata Rozenek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

d4ma8bg

Przygotowania do świąt Małgorzata Rozenek zaczyna dość wcześnie, dotyczy to zwłaszcza prezentów, które nabywa przez cały rok. Tylko podarunki dla dzieci kupuje najpóźniej, jak się da, ponieważ jej zdaniem pragnienia najmłodszych zmieniają się bardzo szybko i często.

- Ozdoby świąteczne kupuję, kiedy święta już się kończą, od razu na przyszły rok, bo po prostu wtedy jest dużo taniej. Jestem praktyczną osobą, więc zwracam uwagę na takie rzeczy - wyznała.

Tegoroczne Boże Narodzenie prezenterka także spędzi w gronie najbliższych. Na wigilię i pierwszy dzień świąt wybiera się do swoich rodziców, w drugi dzień świąt będzie u rodziców Radosława Majdana. To właśnie jej mama oraz mama piłkarza wzięły na siebie ciężar przygotowania świątecznych posiłków.

Gospodyni programu "Perfekcyjna pani domu" chce przekazać swoje podejście do świąt Bożego Narodzenia swoim synom. Ma nadzieję, że w przyszłości Stanisław i Tadeusz będą kultywować te same tradycyjne zwyczaje świąteczne.

d4ma8bg

Podziel się opinią

Share

d4ma8bg

d4ma8bg