Trwa ładowanie...

"Jak to się stało?": nowy program Filipa Chajzera

Share
"Jak to się stało?": nowy program Filipa Chajzera
Źródło: mat. prasowy
d4609wa

W nowym show prezenter przeanalizuje najciekawsze i najśmieszniejsze sytuacje przedstawione w materiałach nagranych i przesłanych przez widzów. Chajzer podejmie także wyzwanie powtórzenia wyczynów bohaterów internetowych hitów.

- To będzie program niezwykły. Na własnej skórze sprawdzę w nim ludzkie katastrofy zarejestrowane telefonami bądź kamerami, które każdy może znaleźć w internecie, ale mało kto ma odwagę sprawdzić, co poszło nie tak. Niestety mi w trakcie realizowania zdjęć też często szło nie tak... Skręcona noga, zerwane ścięgna, wieczne rany, siniaki, krew, pot i tony stresu. Im bardziej bałem się kolejnych wyzwań, tym ekipa realizująca program miała większy ubaw. Mam nadzieję, że w trakcie oglądania programu na antenie TVN Turbo też sam będę się z tego śmiać - opowiedział Chajzer portalowi wirtualnemedia.pl.

d4609wa

Filip Chajzer jest związany z TVN-em od 2009 roku. Dwa lata pracował w TVN Warszawa, a później został reporterem "Dzień Dobry TVN" i współprowadził letnie wydania programu. Był także gospodarzem dziecięcego show "Mali Giganci". Jego najnowszy program w TVN Turbo, "Jak to się stało?" będzie emitowany jesienią, a zadebiutuje na antenie już 31 sierpnia o 22.45 (tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny)
.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Zobacz także: Niefortunny skok Filipa Chajzera

d4609wa

Podziel się opinią

Share
d4609wa
d4609wa