Trwa ładowanie...
tomasz jacyków
03-09-2010 11:16

Jacyków: Byłem w gejowskim raju!

Jacyków: Byłem w gejowskim raju!Źródło: Fakt
d3xkmw3
d3xkmw3

[

]( http://www.fakt.pl )

Trudno wprawić w zdumienie Tomasza Jacykowa (42 l.) Ale z ostatnich wakacji w Hiszpanii, gdzie odpoczywał ze swoim chłopakiem, książę stylistów wrócił cały rozogniony

Dlaczego? – Byłem w gejowskim raju – donosi nam wyraźnie poruszony Jacyków. Tomek Jacyków i Tomek Jaworski to zgrana para. Są ze sobą już od ponad dziesięciu lat, znają się niemal na wylot i wprost uwielbiają spędzać wspólnie czas. Tym razem zakochani panowie wybrali się do Barcelony. I choć słynne budowle Gaudiego oraz muzeum Salvadora Dali zrobiły na nich duże wrażenie, to Tomasz o wiele lepiej wspomina inne atrakcje.

d3xkmw3

Chodzi o małe miasteczko Sitges niedaleko Barcelony. W tym kurorcie panuje bowiem wybitnie swobodna atmosfera, a turyści niemal w stu procentach składają się z gejów. – Nie sądziłem, że takie miejsce istnieje na świecie – mówi Faktowi rozgorączkowany stylista. – To dziwne uczucie, jak wchodzi się do dzielnicy z klubami, gdzie są tylko gejowskie pary.

Ale Tomkowie tym razem nie szukali mocnych wrażeń. Mimo wielu pokus trzymali się przez cały wyjazd blisko siebie. I choć wielu idealnie wyrzeźbionych adonisów prężyło swe wdzięki przed Jacykowem, ten pozostawał wierny.

– Tam panował taki kult ciała, że aż było to karykaturalne – już na zimno ocenia stylista. – Po kilku dniach trochę mnie to znudziło. Myślę, że niektórzy w Polsce mieliby poważny problem, by się odnaleźć w takim środowisku... – zauważa na koniec z przekąsem.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz więcej zdjęć z raju!

d3xkmw3
d3xkmw3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xkmw3