Seriale zagraniczne"Into the Storm": totalne zniszczenie

"Into the Storm": totalne zniszczenie

"Into the Storm": totalne zniszczenie

28.03.2014 07:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień po premierze pierwszego zwiastuna "Into the Storm" twórcy przedstawili jego dłuższą wersję.

Słoneczny, gorący dzień w chwilę przeistacza się w piekło. Najpierw słyszymy głos syren, potem widzimy jak potężne tornada niszczą wszystko, co staje na ich drodze - budynki, samoloty, ciężarówki. Drugi trailer "Into the Storm", który opublikowano na YouTube, zapowiada wielką ekranową katastrofę.

Przypomnijmy, że akcja obrazu osadzona została w niewielkim miasteczku, Silverton, przez które przechodzi niespotykana w historii seria tornad. Cała miejscowość pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnego żywiołu, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku zagrożenia. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Całość ma być stylizowana na film skonstruowany z odnalezionych materiałów. Wydarzenia poznamy z perspektywy łowców burz, amatorów i odważnych mieszkańców nieszczęsnego miasta.

W filmie grają Richard Armitage (na zdj.), Sarah Wayne Callies, Matt Walsh, Alycia Debnam-Carey, Arlen Escarpeta, Max Deacon, Nathan Kress, Jeremy Sumpter, Kyle Davis, Jon Reep i Scott Lawrence. Za kamerą stanął Steven Quale.

Premierę w Polsce zapowiedziano na 8 sierpnia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także