RozrywkaInternauci wybierają swoją Miss

Internauci wybierają swoją Miss

Internauci wybierają swoją Miss
Źródło zdjęć: © Miss Polski

04.11.2014 10:02, aktual.: 04.11.2014 10:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wybory Miss Polski mają ugruntowaną pozycję w świecie mody, biznesu i mediów. Grupa WP objęła nad nimi patronat, a w serwisie Facet WP powstała specjalna sekcja dedykowana kandydatkom na najpiękniejszą Polkę. Zwyciężczyni uzyska prawo do reprezentowania naszego kraju na Miss World: największym i najsłynniejszym międzynarodowym konkursie piękności.

- Stwarzamy internautom możliwość śledzenia zmagań uczestniczek na każdym szczeblu kwalifikacji: od etapów regionalnych aż do wielkiego finału - mówi Łukasz Jurczak, Kierownik Zespołu Serwisów Rozrywkowych i Męskich w Grupie Wirtualna Polska.
- Co ciekawe, równocześnie dajemy naszym użytkownikom realny wpływ na losy dziewcząt w konkursie, wspierając, już po raz drugi, wybory Miss Polski Internautów - dodaje Jurczak.

W serwisie WP Facet zaprezentowano 25 finalistek. Wyboru najpiękniejszej dokonać można drogą SMS-ową: zwyciężczynię, która otrzyma oficjalny tytuł Miss Polski WP, można typować do 6 grudnia.
W ubiegłym roku internauci oddali ponad 60 000 głosów, przyznając tytuł Miss Internetu Paulinie Maślance, którą jury wybrało I Wicemiss Polski. Wszystkie pretendentki do korony oraz materiały wideo z ich udziałem można obejrzeć na stronie dedykowanej wydarzeniu.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także