Trwa ładowanie...

Internauci wybierają swoją Miss

Share
Internauci wybierają swoją MissŹródło: Miss Polski
d2alpk3

Wybory Miss Polski mają ugruntowaną pozycję w świecie mody, biznesu i mediów. Grupa WP objęła nad nimi patronat, a w serwisie Facet WP powstała specjalna sekcja dedykowana kandydatkom na najpiękniejszą Polkę. Zwyciężczyni uzyska prawo do reprezentowania naszego kraju na Miss World: największym i najsłynniejszym międzynarodowym konkursie piękności.

- Stwarzamy internautom możliwość śledzenia zmagań uczestniczek na każdym szczeblu kwalifikacji: od etapów regionalnych aż do wielkiego finału - mówi Łukasz Jurczak, Kierownik Zespołu Serwisów Rozrywkowych i Męskich w Grupie Wirtualna Polska.
- Co ciekawe, równocześnie dajemy naszym użytkownikom realny wpływ na losy dziewcząt w konkursie, wspierając, już po raz drugi, wybory Miss Polski Internautów - dodaje Jurczak.

W serwisie WP Facet zaprezentowano 25 finalistek. Wyboru najpiękniejszej dokonać można drogą SMS-ową: zwyciężczynię, która otrzyma oficjalny tytuł Miss Polski WP, można typować do 6 grudnia.
W ubiegłym roku internauci oddali ponad 60 000 głosów, przyznając tytuł Miss Internetu Paulinie Maślance, którą jury wybrało I Wicemiss Polski. Wszystkie pretendentki do korony oraz materiały wideo z ich udziałem można obejrzeć na stronie dedykowanej wydarzeniu.

d2alpk3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2alpk3
d2alpk3