Trwa ładowanie...
d19xlza
idris elba

Idris Elba bez granic

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Idris Elba bez granic
d19xlza

6 lipca premiery doczeka się produkcja "Idris Elba: Bez granic".

Idris Elba, zdobywca Złotego Globa za serial < href=http://film.wp.pl/id,28834,title,Luther,film.html>"Luther", pokazuje nieznane dotąd sportowe oblicze.

Seria "Idris Elba: Bez granic" zabierze widza w niesamowity świat prędkości oraz szybkich maszyn - jeżdżących i latających. Gospodarz i bohater programu, Idris Elba, od dziecka był zafascynowany szybkością. Dlatego postanowił zrealizować swoje dziecięce marzenie i sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych. Zobaczymy jak próbuje swoich sił w rajdach, drag racingu, akrobacjach lotniczych i? biciu rekordu świata w prędkości lądowej Wielkiej Brytanii.

d19xlza

- Wyzwania, których podejmuję się w programie, to najtrudniejsze wyścigi, w jakich kiedykolwiek brałem udział - powiedział brytyjski aktor. - Poznam niezwykłych ludzi i spektakularne maszyny. Usłyszę także niesamowite historie o tym, jak daleko ludzie są w stanie się posunąć, by realizować swoją pasję, jaką jest prędkość. Aby sprostać tym wyzwaniom, muszę przede wszystkim stanąć oko w oko z samym sobą.

Akcja każdego odcinka serii dzieje się w innym miejscu - w Wielkiej Brytanii, Kalifornii czy na Florydzie. Idrisowi będą pomagać najwięksi profesjonaliści: kierowcy, piloci i trenerzy, którzy podpowiedzą jak uzyskać najlepsze wyniki, jak przejąć i utrzymać kontrolę nad pojazdami osiągającymi zawrotne prędkości.

"Idris Elba: Bez granic" w dniu światowej premiery pokaże Canal+Discovery. Emisja pierwszego odcinka odbędzie się 6 lipca o godzinie 22.00.

d19xlza

Podziel się opinią

Share
d19xlza
d19xlza