Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

"Idol": od 15 lutego program wraca na antenę Polsatu

Kultowy, pierwszy na świecie muzyczny talent-show, powraca. Już w środę, 15 lutego br., o godz. 20:00 widzowie Telewizji Polsat zobaczą premierowy odcinek "Idola".

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Idol": od 15 lutego program wraca na antenę Polsatu
Źródło: Materiały prasowe
d3lkga4

Za jurorskim stołem zobaczymy same gwiazdy: Polkę, która swoje pierwsze kroki stawiała na Zaolziu, bo tam właśnie się urodziła, wokalistka o czystym, mocnym głosie i 4 platynowych (z czego pierwszą zdobyła już w wieku 16 lat) płytach na koncie - Ewę Farną, najlepszą specjalistkę od emisji głosu w kraju - Elżbietę Zapendowską, niepokornego rockmana, który debiutował w latach 80., wokalistę zespołu Lady Pank - Janusza Panasewicza oraz kompozytora, autora tekstów, lidera i wokalistę zespołu VIDEO - charyzmatycznego Wojciecha Łuszczykiewicza. Muzyczny show poprowadzi, jak przed laty, Maciej Rock. Komu uda się skutecznie uwieść widzów i jurorów? Kto zostanie nowym idolem i otrzyma szansę na nagranie debiutanckiej płyty w największej na świecie wytwórni płytowej Universal Music? Piątą edycję "Idola" zobaczymy na antenie Polsatu już od 15 lutego br. o godz. 20:00. Seria będzie liczyć 14 odcinków.

Skalę popularności formatu z pewnością podsumuje fakt, iż na całym świecie oglądało go w sumie 460 milinów widzów. To właśnie w polskiej edycji widzowie obserwowali pierwsze kroki w muzycznym biznesie młodziutkiej jeszcze wtedy Sylwii Grzeszczak, Łukasza Zagrobelnego czy Sławomira Uniatowskiego, ale też sióstr Przybysz, Ani Dąbrowskiej, Moniki Brodki, Wojtka "Łozo" Łozowskiego oraz Ali Janosz.

Brytyjski pierwowzór Idola powieliły stacje telewizyjne w ponad 50 krajach na świecie, m.in.: USA (13 edycji), Francja (12 edycji), Niemcy (13 edycji), Szwecja (12 edycji), Holandia, Kanada, Czechy, Słowacja, Australia, RPA, Birma, Pakistan, Kambodża, Malediwy. W jurorskich składach znajdowały się same gwiazdy m.in.: producent muzyczny - Simon Cowell, najbardziej znana w Stanach latynoska piosenkarka - Jennifer Lopez, kontrowersyjna wokalistka - Nicki Minaj, obdarzona pięciooktawowym głosem - Mariah Carey, legenda rocka - Steven Tyler z Aerosmith, czy piosenkarka i choreografka Michaela Jacksona - Paula Abdul. Program stał się przepustką do międzynarodowej sławy dla piosenkarki Kelly Clarkson i zdobywczyni Oscara - Jennifer Hudson.

d3lkga4

Zobacz także: Janusz Panasewicz o byciu jurorem w "Idolu": "Nigdy tego nie robiłem"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3lkga4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lkga4
d3lkga4