Trwa ładowanie...
d4jy7rt
Informacja prasowa
Rozrywka

"Hotel Paradise" - dwóch nowych singli w programie!

Do "Hotelu Paradise" wprowadziło się dwóch przystojnych mężczyzn - Łukasz "Blondino" Książkiewicz oraz Szymon Reich. Poznajcie nowych uczestników!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W "Hotelu Padarise" pojawili się nowi uczestnicy
W "Hotelu Padarise" pojawili się nowi uczestnicy (WP.PL)
d4jy7rt

Łukasz "Blondino" Książkiewicz, 23 lata, Poznań

Pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata, pewny siebie, otwarty na nowe doświadczenia, gadatliwy optymista. Scena to jego żywioł. Kocha śpiewać i tańczyć. I nic dziwnego, gdyż płynie w nim latynoska krew. Temperament ma również ognisty. Jego motto życiowe to: „Prawdziwym wolnym człowiekiem jesteś dopiero wtedy, kiedy nie będziesz zastanawiał się co pomyślą inni”.Jest singlem od 2 lat. Jego najdłuższy związek przetrwał rok. Kobieta idealna, według Łukasza, ma dobre serce i nie jest awanturnicą. Nie toleruje zdrady, chamstwa i kłótliwości.

Szymon Reich, 22 lata, Warszawa

Życiowy indywidualista. Dorastał w Polsce i Niemczech, przez co ukształtowały go różne kultury i środowiska. Dzięki temu jest otwarty na innych, pasjonuje go psychologia, światopoglądy innych i ludzkie historie. Dobrze tańczy, szybko biega i często się spóźnia. Jest singlem od czterech lat. Do tej pory był w jednym związku. Lubi flirtować i bardzo szybko się zakochuje. Jego ideałem jest kobieta empatyczna, inteligentna, z poczuciem humoru, ale też asertywna i wiedząca czego chce. Przeważnie zwraca uwagę na kształtne brunetki. Jak zjednuje sobie płeć przeciwną? Jest dowcipnym i pełnym zrozumienia słuchaczem.

Co sądzicie o nowych uczestnikach? Oglądacie "Hotel Paradise"?

d4jy7rt

Podziel się opinią

Share

d4jy7rt

d4jy7rt