Rozrywka"Hotel Paradise" - dwóch nowych singli w programie!

"Hotel Paradise" - dwóch nowych singli w programie!

"Hotel Paradise" - dwóch nowych singli w programie!
Źródło zdjęć: © WP.PL

27.02.2020 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do "Hotelu Paradise" wprowadziło się dwóch przystojnych mężczyzn - Łukasz "Blondino" Książkiewicz oraz Szymon Reich. Poznajcie nowych uczestników!

Łukasz "Blondino" Książkiewicz, 23 lata, Poznań

Pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata, pewny siebie, otwarty na nowe doświadczenia, gadatliwy optymista. Scena to jego żywioł. Kocha śpiewać i tańczyć. I nic dziwnego, gdyż płynie w nim latynoska krew. Temperament ma również ognisty. Jego motto życiowe to: „Prawdziwym wolnym człowiekiem jesteś dopiero wtedy, kiedy nie będziesz zastanawiał się co pomyślą inni”.Jest singlem od 2 lat. Jego najdłuższy związek przetrwał rok. Kobieta idealna, według Łukasza, ma dobre serce i nie jest awanturnicą. Nie toleruje zdrady, chamstwa i kłótliwości.

Szymon Reich, 22 lata, Warszawa

Życiowy indywidualista. Dorastał w Polsce i Niemczech, przez co ukształtowały go różne kultury i środowiska. Dzięki temu jest otwarty na innych, pasjonuje go psychologia, światopoglądy innych i ludzkie historie. Dobrze tańczy, szybko biega i często się spóźnia. Jest singlem od czterech lat. Do tej pory był w jednym związku. Lubi flirtować i bardzo szybko się zakochuje. Jego ideałem jest kobieta empatyczna, inteligentna, z poczuciem humoru, ale też asertywna i wiedząca czego chce. Przeważnie zwraca uwagę na kształtne brunetki. Jak zjednuje sobie płeć przeciwną? Jest dowcipnym i pełnym zrozumienia słuchaczem.

Co sądzicie o nowych uczestnikach? Oglądacie "Hotel Paradise"?

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także