Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
hotel paradise
27-02-2020 13:22

"Hotel Paradise" - dwóch nowych singli w programie!

Do "Hotelu Paradise" wprowadziło się dwóch przystojnych mężczyzn - Łukasz "Blondino" Książkiewicz oraz Szymon Reich. Poznajcie nowych uczestników!

"Hotel Paradise" - dwóch nowych singli w programie!Źródło: WP.PL
d1cugpp
d1cugpp

Łukasz "Blondino" Książkiewicz, 23 lata, Poznań

Pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata, pewny siebie, otwarty na nowe doświadczenia, gadatliwy optymista. Scena to jego żywioł. Kocha śpiewać i tańczyć. I nic dziwnego, gdyż płynie w nim latynoska krew. Temperament ma również ognisty. Jego motto życiowe to: „Prawdziwym wolnym człowiekiem jesteś dopiero wtedy, kiedy nie będziesz zastanawiał się co pomyślą inni”.Jest singlem od 2 lat. Jego najdłuższy związek przetrwał rok. Kobieta idealna, według Łukasza, ma dobre serce i nie jest awanturnicą. Nie toleruje zdrady, chamstwa i kłótliwości.

Szymon Reich, 22 lata, Warszawa

Życiowy indywidualista. Dorastał w Polsce i Niemczech, przez co ukształtowały go różne kultury i środowiska. Dzięki temu jest otwarty na innych, pasjonuje go psychologia, światopoglądy innych i ludzkie historie. Dobrze tańczy, szybko biega i często się spóźnia. Jest singlem od czterech lat. Do tej pory był w jednym związku. Lubi flirtować i bardzo szybko się zakochuje. Jego ideałem jest kobieta empatyczna, inteligentna, z poczuciem humoru, ale też asertywna i wiedząca czego chce. Przeważnie zwraca uwagę na kształtne brunetki. Jak zjednuje sobie płeć przeciwną? Jest dowcipnym i pełnym zrozumienia słuchaczem.

Co sądzicie o nowych uczestnikach? Oglądacie "Hotel Paradise"?

d1cugpp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cugpp