"Hotel 52": Wybuchowy trójkąt

"Hotel 52": Wybuchowy trójkąt
Źródło zdjęć: © Polsat

11.05.2011 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W *"Hotelu 52" zamelduje się wybuchowy trójkąt - Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Kwiatkowska i Mariusz Kiljan! Jak zakończy się to niezwykłe spotkanie?*

Anita (Katarzyna Pakosińska) przyjeżdża do Hotelu 52, aby spotkać się z Izą (Katarzyna Kwiatkowska) - przyjaciółką, z którą wspólnie gra w duecie. Kobiety mają omówić swój występ, który odbędzie się następnego dnia. Na miejscu jest szczerze zaskoczona widokiem Kamila (Mariusz Kiljan), byłego męża Izy. Anita i Kamil wyraźnie czują się nieswojo w swoim towarzystwie. Czy tych dwoje coś łączy?

Streszczenie odcinka

Goście i obsługa hotelu skarżą się na parę, która od rana bardzo głośno uprawia seks. Iza i Kamil pojawiają się na chwilę w restauracji, budząc zazdrość Marty (Magdalena Lamparska), rozczulenie Wioli (Marzena Trybała) i żywą niechęć Kuby (Paweł Tomaszewski). Szybko jednak wracają do pokoju, by znów zakłócać spokój innym swoją miłością. Namówiona przez Lucy (Lucyna Malec) Iwona (Magdalena Cielecka) decyduje się interweniować. Trafia w środek awantury między kochankami, którzy okazują się rozwiedzionym tydzień temu małżeństwem, a spotkało się, by podzielić wspólny majątek...

Tymczasem Igor (Kamil Kula) jest załamany, boi się zrobić test wykrywający wirusa HIV. Błaga Andrzeja (Marek Bukowski), by ten nie mówił o niczym Iwonie. Andrzej okłamuje ją, że Igor nie przyjdzie do pracy z powodu grypy i zabiera syna na badania. Dochodzi do kłótni między zrozpaczoną Julką (Justyna Wasilewska) a przerażonym Igorem. Natalia (Laura Samojłowicz) zostaje pilnie wezwana do swojego ubezpieczyciela. Na miejscu okazuje się, że to Tomek (Marcin Bosak) podszył się pod agenta. Znowu zapewnia ją o swojej wielkiej miłości. Przerażona Natalia jedzie prosto na policję, gdzie okazuje się, że nie ma podstaw, by zabronić Tomkowi ją prześladować. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) dowiaduje się, co się stało i, nikomu nic nie mówiąc, jedzie do Tomka. Iwona zjawia się u Andrzeja. Igor nadal jest poza domem. Andrzej i Julka nie mogą i nie chcą powiedzieć jej, co się dzieje. Iwona poddaje się, wychodzi, przekonana, że Andrzej i Igor odrzucają ją jako matkę chłopaka...

Opis gości

**[

]( http://teleshow.wp.pl/hotel-52-6029514485896321c )**

Anita (Katarzyna Pakosińska) - pianistka, gra w duecie z Izą. Przyjeżdża do Hotelu 52 na zaproszenie Izy. Na miejscu natyka się na...Kamila, byłego męża swojej przyjaciółki, z któym łączy ją namiętny romans. Jak zakończy się to niezwykłe spotkanie? Czy Iza pozna prawdę o związku Kamila i Anity?

**[

]( http://teleshow.wp.pl/hotel-52-6029514485896321c )**

Kamil (Mariusz Kiljan) - ginekolog. Przyjechał do Hotelu 52 aby podzielić majątek z byłą żoną, Izą. Jest niezwykle sprawny w łóżku. Wspólnie z Izą dają prawdziwy popis, od którego, dosłownie, pękają uszy. Nie ma pojęcia, że jego eks ma się spotkać tego samego dnia ze swoją przyjaciółką i współpracowniczką - Anitą. Kamila i Anitę łączy pewien sekret, o którym lepiej, żeby Iza się nigdy nie dowiedziała.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/hotel-52-6029514485896321c )**

Iza (Katarzyna Kwiatkowska - znana z doskonałych parodii w Rozmowach w tłoku )- pianistka, pełna temperamentu i bardzo zmysłowa. W Hotelu 52 spotyka się z Kamilem, byłym mężem, z którym mają podzielić się majątkiem. Ich miłosne uniesienia staną się przyczyną żartów całego perosnelu Hotelu 52. Iza ma się spotkać w hotelu ze swoją koleżanką Anitą. Nie wie, że ją i Kamila łączy coś więcej.

Emisja 12. odcinka trzeciej serii "Hotelu 52" 12 maja o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Zobacz także:

[

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU". TEGO O NIM NIE WIECIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

WYZWOLONA TELEWIZJA! ICH PIERSI GRAJĄ GŁÓWNĄ ROLĘ ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZISIAJ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także