Trwa ładowanie...
hotel 52
07-04-2011 11:26

"Hotel 52": Piękny ślub i wspaniałe wesele!

Share
"Hotel 52": Piękny ślub i wspaniałe wesele!Źródło: Telewizja Polsat
d4jfe1k

7 kwietnia odbędzie się wesele w *"Hotelu 52"! Świadkami na ślubie Krzysztofa Wygody (Jan Jankowski)
i Heleny Stankiewicz (Wiktoria Gorodecka) będą Natalia Lipska (Laura Samojłowicz)
i Artur Górski (Krzysztof Kwiatkowski)
.
*

W hotelu ma się odbyć wesele Krzysztofa Wygody (Jan Jankowski) i znacznie od niego młodszej Polki z Białorusi - Heleny Stankiewicz (Wiktoria Gorodecka).

Organizatorem uroczystości weselnych jest Bartek (Andrzej Niemyt - aktor znany z najnowszego serialu Telewizji POLSAT - "Linia Życia") - syn pana młodego, a zarazem kolega Heleny ze studiów. To on poznał ich ze sobą.

d4jfe1k

Bartek jest zdenerwowany, opryskliwy i obraża wszystkich dookoła, włącznie z Heleną. W końcu dziewczyna zadaje mu wprost pytanie, o co chodzi. Jego odpowiedź wprawia ją w osłupienie. Bartek, który miał być świadkiem ojca, odmawia dalszego uczestniczenia w przygotowaniach do tego wesela. A na dodatek, matka i siostra Heleny zostają zatrzymane na granicy.

Państwo młodzi szukają zastępczych świadków. Ich wybór pada na Natalię (Laura Sampjłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski). W trakcie wesela pojawia się znowu Bartek… Natalia próbuje dojść do porozumienia z Anną (Dominika Bednarska), ale kobieta nie ma ochoty na żadną ugodę.

Michał (Rafał Królikowski), który ma przeciwko sobie całą załogę, zawala zobowiązania hotelu wobec organizatora wesela. Dochodzi do publicznej konfrontacji Michała z Iwoną (Magdalena Cielecka), a potem Michała z Igorem (Kamil Kula). Świadkiem tej ostatniej jest Andrzej (Marek Bukowski), który od rana obserwuje hotel z samochodu.

Przyjechał śladem Igora, ale pierwszą osobą, jaką zauważa jest Iwona. W końcu Andrzej decyduje się na rozmowę ze swoją dawną miłością. Wychodząc od Iwony spotyka Igora…

d4jfe1k

Dorota (Olga Bołądź) próbuje wymusić na Arturze jednoznaczną deklarację zaangażowania w związek z nią. Artur, zdezorientowany po wieczorze spędzonym z Natalią, sam nie może pozbierać myśli.

Natalia jest tak samo rozbita, ale w rozmowie z Arturem nie decyduje się postawić sprawy jasno. Oboje mówią i słyszą nie to, co chcieli. Kiedy jednak stojąc w kościele na miejscu świadków, słyszą słowa małżeńskiej przysięgi, nie mają wątpliwości, co do siebie czują.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/hotel-52-6029514485896321c )**

d4jfe1k

Dorota nie wytrzymuje, wygarnia Arturowi wprost, co myśli o jego „podchodach” z Natalią.

Emisja 7. odcinka trzeciej serii *"Hotelu 52" już jutro o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.*

Zobacz także:

[

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU". TEGO O NIM NIE WIECIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

WYZWOLONA TELEWIZJA! ICH PIERSI GRAJĄ GŁÓWNĄ ROLĘ ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZISIAJ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )

d4jfe1k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jfe1k
d4jfe1k