"Hotel 52": Miłość czy pasja?

"Hotel 52": Miłość czy pasja?
Źródło zdjęć: © Telewizja Polsat

22.10.2012 17:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia (Laura Samojłowicz) przeżywa kryzys wewnętrzny. Dostrzega, że rozwijanie pasji odbywa się kosztem jej związku. Coraz rzadziej widuje się z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski). Co wydarzy się w nowym odcinku *"Hotelu 52"?*

Natalia próbuje udobruchać Artura, przygotowując kolację przy świecach. Górski jest zły na Natalię, ponieważ ta nie skonsultowała z nim swojej decyzji – postanowiła wybrać się z zespołem Kajtka (Gabriel Piotrowski) na tournee po Polsce. – To taki mały tour po klubach na prowincji, sponsorowany przez firmę piwowarską – mówi Laura Samojłowicz. - Najpierw tańczy Kajtek z zespołem, a potem gramy, dopóki będą chcieli słuchać.

Aby przygotować się do wyjazdu Natalia musi jeszcze intensywniej uczęszczać na próby zespołu. A to oznacza, że wieczory i noce będzie miała wyjątkowo zajęte… Czy Artur w końcu okaże wyrozumiałość?

Kajtek pociesza Natalię. Uważa, że powinna realizować swoje marzenia, a nie spełniać wolę nieżyjącego ojca (Zbigniew Stryj). Zarówno prowadzenie hotelu, jak i malarstwo było narzucone przez Lipskiego.

– Mój bohater poświęcił się pasji i jest przez to szczęśliwy – mówi Gabriel Piotrowski. – To samo proponuje Natalii. Ona naprawdę ma talent!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także