Trwa ładowanie...

"Hotel 52": Miłość czy pasja?

Share
"Hotel 52": Miłość czy pasja?
Źródło: Telewizja Polsat
dr7ofh4

Natalia (Laura Samojłowicz) przeżywa kryzys wewnętrzny. Dostrzega, że rozwijanie pasji odbywa się kosztem jej związku. Coraz rzadziej widuje się z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski). Co wydarzy się w nowym odcinku *"Hotelu 52"?*

Natalia próbuje udobruchać Artura, przygotowując kolację przy świecach. Górski jest zły na Natalię, ponieważ ta nie skonsultowała z nim swojej decyzji – postanowiła wybrać się z zespołem Kajtka (Gabriel Piotrowski) na tournee po Polsce. – To taki mały tour po klubach na prowincji, sponsorowany przez firmę piwowarską – mówi Laura Samojłowicz. - Najpierw tańczy Kajtek z zespołem, a potem gramy, dopóki będą chcieli słuchać.

dr7ofh4

Aby przygotować się do wyjazdu Natalia musi jeszcze intensywniej uczęszczać na próby zespołu. A to oznacza, że wieczory i noce będzie miała wyjątkowo zajęte… Czy Artur w końcu okaże wyrozumiałość?

Kajtek pociesza Natalię. Uważa, że powinna realizować swoje marzenia, a nie spełniać wolę nieżyjącego ojca (Zbigniew Stryj). Zarówno prowadzenie hotelu, jak i malarstwo było narzucone przez Lipskiego.

– Mój bohater poświęcił się pasji i jest przez to szczęśliwy – mówi Gabriel Piotrowski. – To samo proponuje Natalii. Ona naprawdę ma talent!

dr7ofh4

Podziel się opinią

Share
dr7ofh4
dr7ofh4