Trwa ładowanie...
23-04-2012 14:59

"Hotel 52": Kuba staje się dżentalmanem

Share
"Hotel 52": Kuba staje się dżentalmanemŹródło: Telewizja Polsat
d4d01el

Pod wpływem Damiana (Krystian Kukułka) i jego szarmanckich manier Kuba (Paweł Tomaszewski) próbuje zmienić własne zachowanie względem Marty (Magdalena Lamparska). Czy recepcjonistka dostrzeże jego starania? Zapraszamy na nowy odcinek *"Hotelu 52", a w nim...*

Kuba, który w końcu uświadomił sobie, że coraz zależy mu na Marcie jako na kobiecie postanawia zmienić swoje dotychczasowe zachowanie. Zaczyna bardziej dbać o porządek w ich wspólnym mieszkaniu, regularnie robi zakupy. Staje na rzęsach, aby zwrócić uwagę współlokatorki. Tak nagła zmiana wywołuje u Marty refleksje. Czy dostrzeże w końcu w Kubie partnera, z którym mogłaby ułożyć sobie życie?

Już w najbliższym odcinku „Hotelu 52” Kuba będzie mógł udowodnić Marcie, jak bardzo zależy mu na recepcjonistce. Marta ulegnie małemu wypadkowi. Przez nieuwagę potknie się i upadnie. Na pozór niewinne stłuczenie będzie dawało o sobie boleśnie znać. Do szatni wpadną Kuba (Paweł Tomaszewski) i Damian (Krystian Kukułka). Każdy zaoferuje pomoc.

Niestety poczucie konkurencji spowoduje, że bohaterowie zamiast zadbać o poszkodowaną, zaczną się obrażać i obrzucać wyzwiskami. Natalia (Laura Samojłowicz) stanie pomiędzy walczącymi, dzięki czemu nie dojdzie do rękoczynów.

d4d01el
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d01el
d4d01el