"Hotel 52": Casting na mamę i nowy lokator

"Hotel 52": Casting na mamę i nowy lokator
Źródło zdjęć: © Telewizja Polsat

26.09.2012 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 69. odcinku serialu *„Hotel 52” (emisja 27.09.2012) na widzów czeka kolejna porcja wrażeń. Natalia (Laura Samojłowicz)
przygarnia Kajtka (Gabriel Piotrowski), Iwona (Magda Cielecka) wyjeżdża do Niemiec, a Marta (Magdalena Lamparska)
i Kuba (Paweł Tomaszewski)
planują ślub!
*

Iwona (Magda Cielecka) nie może otrząsnąć się po wyznaniu Igora (Kamil Kula) – syn uciekł do Polski od pogrążonej w depresji Marzeny (Aleksandra Popławska). Chwilowy spokój zakłóci telefon od sąsiadki z Niemiec, informujący, że Marzena trafiła do szpitala. Prawdopodobnie próbowała popełnić samobójstwo. Igor podejmuje decyzję o powrocie. Iwona jedzie razem z nim.

Beata (Ada Fijał) prosi Natalię (Laura Samojłowicz), aby znalazła kogoś na jej miejsce. Nie może znieść przypadkowych spotkań z Andrzejem (Marek Bukowski). Lipska próbuje przekonać Krajewską do zmiany decyzji. Uważa, że Beata doskonale sprawdza się na stanowisku salowej. Kuba (Paweł Tomaszewski) zarezerwował termin w Urzędzie Stanu Cywilnego – za dwa miesiące w piątek 13-stego zabiją weselne dzwony! Razem z Martą (Magdalena Lamparska) zastanawiają się, kogo wziąć na świadków.

Do Hotelu 52 przybywa Jeremi (Adam Pater) w towarzystwie dwójki swoich dzieci – 9-letniej Małgosi (Natalia Keber) i 12-letniego Bartka (Jakub Zdrójkowski). W Warszawie ma ważne spotkanie biznesowe. Pod nieobecność ojca Bartek i Małgosia urządzą casting na mamę. Podszywając się pod własnego ojca, wymienili maile z kilkoma kobietami (Elżbieta Romanowska, Agnieszka Judycka), a następnie zaprosili je na spotkanie. Niczego nieświadome kandydatki nie będą wiedziały, że zanim poznają Jeremiego, muszą odbyć rozmowę z dwójką wymagających egzaminatorów.

Po męczącym dniu pełnym wrażeń Natalia wraca do domu. Na schodach do mieszkania spotyka Kajtka (Gabriel Piotrowski). Rodzice wyrzucili go z domu. Zanim to zrobili, postawili mu ultimatum – albo nauka, albo taniec. Zakłopotana Natalia postanawia pomóc znajomemu. Nie mniej zaskoczony będzie Artur (Krzysztof Kwiatkowski), który na wieczór zaplanował romantyczną kolację…

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także