RozrywkaHistory w lipcu 2014

History w lipcu 2014

History w lipcu 2014

17.06.2014 13:40, aktual.: 17.06.2014 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyjęci spod prawa
Środy od 23 lipca o 22.00
Ciągnące się przez ponad 2000 km od Nowego Jorku po Georgię Appalachy przypominają kapsułę czasu – miejsce, które niewiele się zmieniło od XVIII w. Życie wciąż toczy się tam wokół polowań, a gospodarka opiera się na handlu futrami, żeńszeniem i bimbrem, zupełnie jak w czasach podboju Ameryki. Wciąż żywy jest także kodeks honorowy, prawdziwa przyjaźń i górska sprawiedliwość. W tym nowym cyklu, osadzonym w krainie słynącej z rodowych waśni, śledzimy losy kilku klanów walczących o swoją część górskich bogactw podczas jednego z najważniejszych sezonów w ciągu roku: „tłustych miesięcy” pod koniec lata aż do żniw.

Barry – łowca skarbów
Piątki od 4 lipca o 22.00
W tym nowym cyklu oglądamy przygody jednego z najbardziej lubianych bohaterów Wojen magazynowych, Barry’ego Weissa, podróżującego po Ameryce w poszukiwaniu kolejnych przedmiotów ze swej przedziwnej i zabawnej listy zabytków, które koniecznie chciałby mieć. Od 15. roku życia Barry słynie jako kolekcjoner z pasją. W każdym odcinku towarzyszy mu i dzieli z nim niedole albo ktoś z rodziny, albo ktoś z grona jego ekscentrycznych przyjaciół.

Wojny magazynowe
Seria 6. Piątki od 25 lipca o 23.00
Najbardziej wciągający cykl o poszukiwaczach skarbów powraca w kanale HISTORY, a licytujący szykują się do jeszcze bardziej zaciętej rywalizacji. To szczególny rodzaj polowania na skarby – w porzuconych magazynach, w których przy odrobinie szczęścia można zdobyć prawdziwą fortunę. Wśród uczestników programu są i dwudziestokilkulatkowie spragnieni dobrej zabawy, i małżonkowie próbujący szybko się dorobić. Ekscytujących, dramatycznych momentów z pewnością nie zabraknie. Tutaj każdy sam musi ocenić, czy warto się licytować o dany magazyn i ile opłaca się za niego zaproponować.

Dynastia kaczorów
Seria 3. Wtorki od 22 lipca o 22.00
Brodacze z mokradeł Luizjany, realizujący własny wariant „amerykańskiego marzenia”, powracają w trzeciej serii zrealizowanej dla kanału HISTORY. To Robertsonowie, nazywani dynastią kaczorów, zajmujący się na co dzień pozyskiwaniem drewna z bagien oraz produkcją wabików na kaczki. W tej branży stali się prawdziwymi biznesowymi potentatami w Ameryce. Mimo rosnącej fortuny owi zakamuflowani milionerzy pozostają wierni swym południowym korzeniom, stylowi życia i rodzinnym tradycjom. Akcja skupia się na codziennych zajęciach ekscentrycznej rodziny, która w każdym odcinku staje w obliczu nowych wyzwań, a widzom prezentuje szczególną odmianę południowej przedsiębiorczości i poczucia humoru.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także