Trwa ładowanie...

Herbuś uwiodła Mroczków w tańcu

Herbuś uwiodła Mroczków w tańcuŹródło: AKPA
d2ecv78
d2ecv78

[

]( http://www.fakt.pl )

Piękna Edyta Herbuś (29 l.) znowu zatańczy i do tego z aż dwoma partnerami! Kim oni są? To bracia Mroczkowie - Marcin (28 l.) i Rafał (28 l.). Cała trójka wystąpi razem na wielkiej gali z okazji 40-lecia Programu Drugiego TVP.

Teatr Polski w Warszawie, gdzie odbędzie się gala, bez wątpienia wypełni się seksem i zmysłowym tańcem. A to wszystko dzięki Herbuś. Zawsze bowiem dzieje się tak, że gdy tylko Edyta zaczyna rytmicznie ruszać biodrami, wprawia w zachwyt publiczność. Dlatego to właśnie ją poproszono, by dała pokaz swoich nieprzeciętnych umiejętności.

d2ecv78

Partnerować jej będą Rafał i Marcin Mroczkowie. Dwa lata temu, Edyta i Marcin razem wygrali Konkurs Tańca Eurowizji w szkockim Glasgow. Teraz Edyta będzie miała okazję porwać do tańca również drugiego z bliźniaków. Cała trójka od tygodni ciężko pracuje nad tym, by ich show było perfekcyjne.

– To bardzo miłe znowu zatańczyć z Marcinem, bo od czasu Eurowizji nie mieliśmy okazji tego zrobić – mówi Edyta. – Łączą nas bardzo silne wspomnienia i emocje. Dlaczego zatańczymy w trójkę? Rafał zawsze był blisko i bardzo nam dopingował, dlatego wpadliśmy na pomysł, by zrobić to razem – opowiada śliczna tancerka.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Nergal jest już w domu

d2ecv78
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ecv78