Trwa ładowanie...
17-11-2014 15:24

"Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed wielkim finałem?

"Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed wielkim finałem?Źródło: Polsat
d43mloj
d43mloj

Zanim poznamy finalistów drugiej edycji największego kulinarnego show w Polsce, szef Wojciech Modest Amaro każe oddać bluzę jednemu z uczestników. Kto będzie musiał obejść się smakiem w walce o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro? To pytanie, jak na razie, pozostaje bez odpowiedzi.

Monika Dąbrowska dała się poznać jako osoba niezwykle opanowana i pracowita. Mimo że nigdy nie pracowała na kuchni zawodowo, udowodniła, że ma niezwykły talent. Jest osobą bardzo kreatywną i wie, jak łączyć ze sobą składniki, aby danie zachwycało. Tak było w przypadku jej potrawy z kiełbasą w roli głównej. Danie Moniki było bezkonkurencyjne.

Paulina Kantak, która na co dzień prowadzi własną restaurację, udowodniła, że zna się na gotowaniu. Niejednokrotnie, dzięki jej wsparciu, drużyna Czerwonych wychodziła z opresji. W półfinałowym starciu jej danie przygotowane w duecie z Piotrem Ogińskim szef Wojciech Modest Amaro ocenił najlepiej.

d43mloj

Ostatnią osobą, która być może będzie miała szansę zawalczyć o nagrodę główną, jest Piotr Ogiński. Zabłysnął kreatywnością i umiejętnością mobilizowania drużyny do działania. Choć są uczestnicy, którym zalazł za skórę, udowodnił, że jest dobrym kucharzem i potrafi dobrze dowodzić drużyną.

Kto stanie do ostatecznej walki? Który uczestnik będzie się musiał pożegnać z programem tuż przed finałową rozgrywką? Przekonamy się niebawem.

(fot. Polsat)
Źródło: (fot. Polsat)
d43mloj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43mloj