Harry próbował skontaktować się z ojcem. Bez skutku

Książę Harry nie spotkał się z ojcem
Książę Harry nie spotkał się z ojcem
Źródło zdjęć: © Getty Images | 2023 Max Mumby/Indigo
oprac. UrK

05.04.2023 17:23, aktual.: 05.04.2023 19:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Relacje Harry'ego z ojcem Karolem III najwyraźniej nadal są chłodne. Podczas ostatniego pobytu w Londynie nie mógł liczyć na spotkanie z królem. Oficjalnie z powodu napiętego grafiku monarchy.

Koronacja króla Karola III zbliża się wielkimi krokami. Im mniej czasu do uroczystości, tym bardziej gęstnieje atmosfera wokół rodziny królewskiej. Szczególnie pomiędzy Harrym, jego ojcem i bratem. I tak ich relacje w ostatnim czasie były napięte, a zaskakująco szczera biografia księcia dolała oliwy do ognia.

Wszystko wskazuje na to, że Harry, który miał poprzez swoją szczerość nadzieję na pojednanie, nie jest mile widziany na dworze. Ostatnio jednak kilka dni spędził w Londynie. Przywiodły go tam kwestie prawne, syn króla sądzi się bowiem z brytyjskimi mediami.

Mimo iż niewątpliwie rodzina księcia wiedziała o jego obecności w mieście, nie było wielkiego spotkania. Co więcej, jak podaje "Us Weekly", Harry próbował skontaktować się z ojcem. Niestety, bezskutecznie.

- Harry bardzo chciał się spotkać z ojcem. Niestety, król był zbyt zajęty - wyjawiło źródło periodyku. Co ciekawe, książę swój pobyt w Wielkiej Brytanii spędził we Frogmore Cottage, posiadłości, którą otrzymał z Meghan i z której niedawno postanowił go relegować król.

Najnowsze doniesienia nie rzutują najlepiej na wizytę Harry’ego i Meghan podczas królewskiej koronacji. Małżonkowie otrzymali oficjalne zaproszenie, ale wokół ich udziału narosło mnóstwo plotek. Także mówiących o tym, że będą gośćmi, ale nie będą pełnić żadnej istotnej roli.

Jak będą wyglądały relacje księcia z rodziną? Przekonamy się już niebawem, podczas ceremonii. Na korzyść Harry'ego z pewnością nie przemawia fakt, że książę nadal wzbudza ogromne zainteresowanie opinii publicznej.

Zwłaszcza że książka Harry’ego to nie wszystko. Dużym zainteresowaniem cieszył się dokument Netfliksa, w którym książę i jego żona opowiedzieli o swoim życiu na dworze i nieszczególnie pochlebnie wypowiadali się o bliskich. Niemniej podobno liczą na to, że koronacja króla będzie okazją do oczyszczenia atmosfery i zgody. Czas pokaże, czy życzenie księcia się spełni.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" szkalujemy "Johna Wicka 4", wychwalamy "Sukcesję" i zastanawiamy się, gdzie zniknął Jim Carrey (i co, do cholery, wywinął tym razem?). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także