Gwiazdy na gali Disney Junior

Gwiazdy na gali Disney Junior
Źródło zdjęć: © Disney

01.06.2011 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj wieczorem w restauracji Boathouse, która na parę godzin zamieniła się w statek rodem z pirackich opowieści, odbyło się wielkie przyjęcie inaugurujące start kanału Disney Junior, skierowanego do dzieci w wieku od 2 do 7 lat oraz ich rodzin.

Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się m.in.: Bartosz Obuchowicz, Piotr Szwedes i Marta Wiśniewska w towarzystwie swoich najmłodszych pociech. Wszystkich zaproszonych powitała osobiście najsłynniejsza para Disneya Miki i Mini, przebrana specjalnie na ten magiczny wieczór w pirackie stroje.

Przybyli goście mieli okazję obejrzeć przedpremierowy pokaz najnowszego serialu animowanego produkcji Disney Junior - „Jake i Piraci z Nibylandii”, który jak wszystkie propozycje kanału łączy niezrównane dziedzictwo opowiadania historii z procesem nauczania.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji związanych tematycznie z propozycjami programowymi Disney Junior, jak kraina Mańka Złotej Rączki czy Dzwoneczka. Ponadto dzieci, przywitane przez prowadzącego pirackim okrzykiem Yo-ho-naprzód, mogły same dołączyć do pirackiej hordy i wziąć udział w rozmaitych grach i zabawach z serialu „Jake i Piraci z Nibylandii”.

Zobacz także:

[

TAKIEJ JEJ NIE ZNACIE! CZY KOŻUCHOWSKA WOLAŁABY UKRYĆ TE ZDJĘCIA? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

NAJGORĘTSZE DZIEWCZYNY! KTÓRA NAJSEKSOWNIEJSZA? JUŻ WIEMY! ]( http://teleshow.wp.pl/40-najgoretszych-serialowych-dziewczyn-6034034205869185g )
[

DZIŚ PEWNIE SIĘ TEGO WSTYDZĄ. KOMPROMITUJĄCE ZDJĘCIA! ]( http://teleshow.wp.pl/oni-powinni-wstydzic-sie-tych-kadrow-6026603423880321g )
[

ZOBACZ, JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także