Gwiazdy JOŚ śpiewają Jacksona

Gwiazdy JOŚ śpiewają Jacksona
Źródło zdjęć: © AKPA

16.12.2009 15:09, aktual.: 25.11.2013 10:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Show The Jacksons. Tribute to The Jacksons". Taki tytuł nosi koncert przygotowywany przez Rinkego Rooyensa i firmę Rochstar w hołdzie dla Michaela Jacksona.

"Kocham to co robię, kocham ludzi, z którymi pracuję. Spełniam swoje marzenia, ale do tego potrzebuję ludzi, którzy mają marzenia. Dziś moi przyjaciele z "JoŚ" pragną tańczyć i śpiewać jak Michael Jackson. To jest ich wieczór" - przyznał Rinke, który jest wielkim fanem muzyki króla pop.

W warszawskim Teatrze Kamienica zaśpiewały gwiazdy show "Jak oni śpiewają" i "Fabryka gwiazd": Karolina Nowakowska, Ola Szwed, Patrycja Kazadi, Artur Chamski oraz Nick Sinckler. "Michael Jackson był dla nas inspiracją i niedoścignionym wzorem muzycznym i tanecznym. Moją ulubioną piosenką jest "Human Nature", którą wykonam podczas koncertu" - zdradził Artur Chamski.

Utwory króla popu m.in. "ABC", "Can You Feel It", "Billie Jean", "Dirty Diana", "Liberian Girl", "I Want U Back" i ponadczasowy, niepowtarzalny, genialny "Thriller" zabrzmiały w aranżacji Krzysztofa Pszony, producenta płyt Kayah, Ewy Bem, Piaska czy Eweliny Flinty. Nad choreografią artystów pracował i... nauczył ich najsłynniejszych ruchów, gestów i kroków Jacksona, Mateusz Polit.

Tego wieczora miała swoją premierę również najnowsza produkcja firmy Rochstar "Marta na obcasach", którego gospodynią będzie Marta Grycan. Nowy format poradnikowo-kulinarny będzie trwał 24 minuty i w każdej minucie będzie tłumaczył jak 24-godzinny dzień może być lepszym, piękniejszym i wyrafinowanym w smaku. "Pokażę widzom, że gotowanie może być przyjemnością. Jestem jak większość kobiet matką, żoną i kucharką. Gotowanie to moja pasja, ale to nie oznacza, że kuchnia jest moim ulubionym miejscem w domu. Gotuję z kaloriami, bo kocham jeść. Gotuję szybko, bo chcę mieć czas dla siebie" - zachwala swój program Marta Grycan.

Imprezę poprowadził Krzysztof Ibisz, a o podniebienia gości zadbała gwiazda nowego show kulinarnego Marta Grycan.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także