Trwa ładowanie...

Gwałt w "Pierwszej Miłości"

Share
Gwałt w "Pierwszej Miłości"
Źródło: Telewizja Polsat
d4j9cfi

Kinga pracuje w klubie fitness coraz dłużej i późno wraca do domu. Pewnego wieczoru zostaje zaczepiona przez grupę pijanych wyrostków. Wśród nich jest Inter, chłopak oskarżony o handlowanie narkotykami w szkole. Kinga próbuje ostro odpowiedzieć na zaczepki i odejść. Jednak Inter nie chce dać jej spokoju - łapie ją i ciągnie w pobliskie krzaki…

Kinga szamocze się z Interem i próbuje wyrwać, jednak on jest silniejszy i ma nad nią przewagę. Jest też z grupą kolegów, co dodatkowo zmniejsza szansę Kingi na wyjście z opresji. Te chwile trwają dla niej wieczność. Jest przerażona tym co może się stać. Wie, że tylko cud może ją uratować…

Na szczęście jej krzyki słyszy przechodzący w pobliżu Paweł. Jako ochroniarz bez problemu radzi sobie z grupą chłopaków i ratuje dziewczynę od najgorszego. Paweł chce z nią porozmawiać, ale Kinga mówi, że nic jej nie jest. Jak się okazuje to nieprawda. Mimo, że do gwałtu nie doszło, przechodzi głęboką traumę i boi się wychodzić po zmroku. Ciągle myśli, że Inter wróci. Nie myli się. Chłopak zaczepia Kingę na ulicy i próbuje przeprosić. Przecież był pijany i do niczego nie doszło.

d4j9cfi

Kinga nie wytrzymuje i zwierza się ze swoich obaw Łukaszowi w klubie fitness. On postanawia jej pomóc i nauczyć samoobrony na swoich zajęciach. Łukasz w dobrej wierze zdradza tajemnicę Kingi również Annie, która uważa, że dziewczyna zmyśliła wszystko, aby zdobyć względy Łukasza. Kinga jest wściekła, że chłopak wyjawił jej sekret, ale przychodzi na zajęcia z Krav Magi i w końcu mu wybacza. Czy to pomoże jej zapomnieć o dramacie, który przeżyła i odzyskać pewność siebie?

Nowy wątek rozpocznie się w serialu Pierwsza Miłość na antenie telewizji Polsat już w pierwszym tygodniu czerwca.

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d4j9cfi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j9cfi
d4j9cfi