Trwa ładowanie...

"Gry małżeńskie": nowe kontrowersyjne show już wzbudza emocje. Polsat posunął się za daleko?

Oto nowe show, w którym żony zachęcają swoich mężów do flirtu z inną kobietą. Jak daleko pozwolą im się posunąć? Czy nie będą zazdrosne, gdy mężczyzna ich życia będzie podrywał obcą dziewczynę? Do czego zdolne są singielki, które chcą zdobyć partnera i wygrać program?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Gry małżeńskie": nowe kontrowersyjne show już wzbudza emocje. Polsat posunął się za daleko?Źródło: Materiały prasowe
d3bwm6y

"Gry małżeńskie" to show, w którym singielka spotyka się po kolei z trzema mężczyznami na randce, w domu każdego z nich. Dwóch panów jest żonatych, a jeden kawalerem. Zadaniem bohaterki programu jest wskazanie tego, który jest singlem. Sprawa nie będzie prosta, bo w przygotowaniach do wizyty singielki mężom pomagają... żony i usuwają wszelkie ślady swojej obecności w mieszkaniu.

Kobiety nie chcą stracić kontroli nad sytuacją - w trakcie randki obserwują wszystko, siedząc w pokoju obok i udzielają wskazówek, a czasami nawet zachęcają swoich mężów do śmielszych poczynań wobec kobiety. Bohaterka będzie musiała wykorzystać swoją kobiecą intuicję i detektywistyczne zdolności w trakcie spotkania z każdym z panów. Jeśli uda jej się wytropić singla, to oboje pojadą na zagraniczną wycieczkę. Gdy jednak wskaże żonatego mężczyznę, to w podróż uda się małżeństwo, któremu udało się ją zwieść.

W pierwszym odcinku singielką będzie Karolina. Dziewczyna spotka się z Kamilem, Domisławem i Vjekoslavem. Czy uda jej się wytropić kawalera? To się okaże już 6 kwietnia o godz. 21:00 w Polsat Cafe. Będziecie oglądać? Zobaczcie poniższy zwiastun:

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3bwm6y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bwm6y
d3bwm6y