Trwa ładowanie...
22-11-2011 16:30

"Grimm": Dobry start serialu. Będzie cały sezon

"Grimm": Dobry start serialu. Będzie cały sezonŹródło: NBC Network
d5is12k
d5is12k

*"Grimm" zanotował bardzo dobry wynik oglądalności. W ubiegły piątek oglądało go 6,9 miliona widzów. Stacja NBC zamówiła pełny sezon serialu, którego historie są inspirowane baśniami braci Grimm.*

Stacja postanowiła także sprawdzić oglądalność produkcji w innym czasie antenowym. Najbliższy odcinek zostanie wyemitowany w czwartek 8 grudnia, a nie w piątek, w którym oglądalność przeważnie jest niższa.

"Grimm" to serial nawiązujący do dobrze wszystkim znanych bajek braci Grimm. Jednak to, co w dzieciństwie wydawało się jedynie kolorowymi opowiadaniami, zaczyna w rzeczywistości stawać się prawdą. Być może te niewinne historie miały nie tyle bawić, co ostrzegać.

d5is12k

Głównym bohaterem serialu "Grimm" jest pracujący w wydziale zabójstw w Portland detektyw Nick Burkhardt. Wydawało mu się, że widział już wiele. Do czasu, kiedy staje się świadkiem dziwnych zdarzeń. Zdarzeń, których nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Bo jak wyjaśnić zmianę pięknej kobiety w wiedźmę czy przeobrażenie typowego Kowalskiego w trolla?

Burkhard szukając pomocy kontaktuje się z jedynym żywym krewnym. Ten wyjawia mu rodzinną tajemnicę. Okazuje się, że wizje detektywa nie są tylko przywidzeniami, a on sam nie jest zwykłym śmiertelnikiem. Burkhard to potomek elitarnej grupy myśliwych znanej jako „Grimmowie”.

Zadaniem tych łowców jest zadbanie o zatrzymanie rozwoju i rozprzestrzeniania się istot nadprzyrodzonych na świecie.


Nick Burkhardt musi odtąd łączyć codzienne życie z niezwykłym zadaniem, jakie przed nim postawiono. Jako ostatni żyjący potomek Grimmów musi obronić ludzi przed baśniowymi złymi bohaterami, którzy stali się dla świata realnym zagrożeniem. Nick będzie mógł liczyć na pomoc ze strony osoby na pozór wyglądającej normalnie, a będącej w rzeczywistości… „wielkim złym wilkiem”, którego zwą Eddy Munroe.

d5is12k

Scenarzystami "Grimm" są David Greenwalt i Jim Kouf. W serialu przenoszą widzów w świat policyjnych zagadek, w których każda sprawa ma bajkowe powiązanie. Jednak nie wszystkie mają szczęśliwe zakończenie.

W „Grimm” zagrali: David Giuntoli, Silas Weir Mitchell, Russell Hornsby, Bitsie Tulloch, Sasha Roiz i Reggie Lee. Reżyserii podjął się twórca takich seriali jak „Love Bites”, „Mam na imię Earl” czy „Scrubs” – Mark Buckland. Producentami wykonawczymi są Sean Hayes i Todd Milliner.

Zobacz także:

d5is12k

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://teleshow.wp.pl/m-jak-milosc-cichopek-rozstaje-sie-z-hakielem-6026605425549953g )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://teleshow.wp.pl/zycie-nad-rozlewiskiem-nowa-fryzura-brodzik-ladna-6026604957004417g )

d5is12k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5is12k