'Gotowe na wszystko' wracają

'Gotowe na wszystko' wracają

15.02.2006 11:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stęskniliście się za Gotowymi na wszystko Teri Hatcher, Marcią Cross, Evą Longorią, Nicollette Sheridan oraz Felicity Huffman? Już za dwa tygodnie serial powróci na ekrany w swej drugiej serii.

Popularny serial o nieprzeciętnych amerykańskich gospodyniach domowych wraca na antenę Polsatu od 2 marca. Dalsze losy mieszkanek Wisteria Lane będzie można oglądać w czwartkowe wieczory. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z SERIALU Serial zakończył się powiadomieniem Bree o śmierci jej męża, Rexa oraz przypuszczeniami doktora o przyczynie zgonu, czyli podtruwaniu go przez osobę przygotowującą mu posiłki.

W sądzie odbywa się rozprawa w sprawie pobicia przez Carlosa mężczyzny, który wydawał mu się być kochankiem Gabriell. Podczas zeznań Gabriell na sali pojawia się John, który oznajmia Carlosowi, że pobił nie tego człowieka, co trzeba. Carlos wpada w furię.

Tom oznajmia Lynett, że porzucił pracę i na dodatek pragnie, by w ich związku role zostały odwrócone – teraz on zostanie z dziećmi w domu, a Lynett będzie zarabiać na ich utrzymanie.

W sąsiedztwie pojawia się nowa dość tajemnicza rodzina, której głową jest Betty Applewhite.

Zach wpada w szał, gdy Felicia mówi mu, że jego ojciec nie wróci, gdyż Mike pojechał go odnaleźć i zabić. Zach postanawia poczekać na Mike’a w jego domu razem z Susan, którą przetrzymuje pod bronią. Mike w końcu wraca do domu...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także