Gotowe na wszystko piorą brudy

Gotowe na wszystko piorą brudy
Źródło zdjęć: © Imperial CinePix

07.12.2007 12:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na Wisteria Lane, najsłynniejszych telewizyjnych przedmieściach nadszedł czas na poważne pranie! Gotowe na wszystko - laureat licznych nagród Emmy oraz trzech Złotych Globów (w tym dwóch za Najlepszy serial komediowy) powraca w odświeżonym i jak dotąd najlepszym sezonie!

WSZYSTKO WYJDZIE W PRANIU
Nie musisz być doskonałą gospodynią by docenić zalety telewizyjnego prania, po którym plotki stają się bardziej soczyste, skandale wyjątkowo głośne, zemsty o wiele słodsze, a bohaterki kuszące jak nigdy wcześniej! Myślałeś, że Susan, Bree, Lynette, Gabrielle i Eddie były gotowe na wszystko?

Zobacz spektakularny i obsypany najbardziej prestiżowymi wyróżnieniami trzeci sezon globalnego hitu i po raz kolejny przekonaj się, że mieszkanki Wisteria Lane nigdy nie przestaną cię zaskakiwać!

Odśwież swoją kolekcję DVD i już dziś zabierz do domu wszystkie 23 odcinki trzeciej serii Twojego ulubionego serialu oraz zgromadzone na płytach wyjątkowe dodatki specjalne:

-Na planie z Evą Longorią
-Oto Panna Młoda: materiał z planu finałowego odcinka
-Amas de Casa Desperadas
-Desperackie momenty
-Ulubione sceny Marca Cherry'ego - twórcy serialu
-Gagi, sceny niewykorzystane
i wiele więcej

Dystrybutorem pakietu jest Imperial CinePix. Szczegółowe informacje odnośnie wydania znaleźć można tutaj. Patronem medialnym wydania jest WIRTUALNA POLSKA

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także