Trwa ładowanie...

Górniak kończy z tańcem!

Górniak kończy z tańcem!Źródło: AKPA
d13881i
d13881i

[

]( http://www.fakt.pl )

Ostatnie miesiące spędziła na długich treningach i tanecznych popisach na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Ale to już przeszłość. Teraz Edyta Górniak (38 l.) zamierza skupić się tylko i wyłącznie na muzyce. Plotkuje się jednak, że na długo oczekiwaną płytę artystki przyjdzie nam poczekać jeszcze co najmniej rok.

Choć spekulowano, że piosenkarka może zasiąść w jury nowego show szukającego muzycznych talentów, okazuje się, że to tylko plotki. Menedżerka gwiazdy stanowczo zaprzecza tym doniesieniom. – Teraz nie ma na to czasu. W życiu Edyty jest teraz czas tylko na muzykę – zapowiada Maja Sablewska (30 l.). Wokalistka musi się teraz skupić na materiale na nową płytę.

d13881i

– Płyta będzie jak najwcześniej, ale też musi być jak najlepsza – powiedziała Górniak w jednym z programów telewizyjnych. Gwiazda jest perfekcjonistką i zależy jej, by zebrany przez nią materiał był nie tylko najlepszy, ale i ponadczasowy.

W tym celu obie panie zamierzają udać się do Stanów Zjednoczonych, by spotkać się z tamtejszymi kompozytorami i zobaczyć co mogą im zaoferować. Wydaje się zatem wielce prawdopodobne, że nowy krążek artystki pojawi się dopiero za rok. Z zapowiedzi Górniak wynika, że możemy spodziewać się prawdziwej perełki.

Jak dowiedział się Fakt, piosenkarka chciałaby, żeby płyta była bardzo nowoczesna i by pokazała nowy muzyczny wizerunek gwiazdy. Na krążku znaleźć ma się między innymi utwór nagrany wspólnie z popularnym młodzieżowym zespołem „Afromental”. Nic dziwnego, że artystka nie znajdzie już czasu na uczestnictwo w programach rozrywkowych. Jej fani już wystarczająco długo czekali na płytę. Czas by Edyta odwdzięczyła się im za cierpliwość.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Bójka aktorów. O co im poszło?

d13881i
d13881i

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13881i