Trwa ładowanie...

Gordon Ramsay ulubionym kucharzem Polaków!

Gordon Ramsay ulubionym kucharzem Polaków!Źródło: BBC lifestyle
d3nm3gk
d3nm3gk

15 lutego tysiące widzów BBC Lifestyle wzięły udział w plebiscycie, w wyniku którego krewki Gordon Ramsay obwołany został ulubionym kucharzem Polaków! Gwiazdor i gospodarz "Kuchennych koszmarów" pokonał konkurentów w wielkim stylu. Wśród jedenastu walczących z nim o tytuł najlepszego szefa kuchni byli między innymi Hugh Fearnley-Whittingstall, James Martin, Rachel Allen oraz Heston Blumenthal.

W styczniu i na początku lutego, podczas prezentacji programów kulinarnych, kanał BBC Lifestyle zachęcał widzów do zabawy polegającej na wyborze ulubionego szefa kuchni. Głosowanie odbywało się na stronach internetowych kanału (www.bbcpolska.com).

Telewidzowie oddali ponad cztery tysiące głosów. W Walentynki ogłoszono, że tytuł zdobył słynny mistrz kuchni i restaurator Gordon Ramsay. To on sprawia, że widzom BBC Lifestyle serca biją szybciej, a ślinka sama cieknie z ust.

Ramsay – ulubieniec Polaków – zdobył aż 62,4% głosów. Tym samym zdecydowanie pokonał konkurencję: Ricka Steina (10,5% głosów), Rachel Allen (4,8%), Hestona Blumenthala (4,3%) oraz Erica Lanlarda (3,5%).

d3nm3gk

Dla widzów BBC Lifestyle, którzy są głodni nowych programów Gordona Ramsaya, mamy dobre wieści: jego program, "Kuchenne koszmary" USA, który zdobył nagrody BAFTA i Emmy, wraca na antenę z czwartą już serią odcinków. Nadawany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 21.00.

Nie należy też zapominać o innych smakowitych programach! BBC Lifestyle ma w swej ofercie Wspaniałe desery, programy z River Cottage oraz opowieść o tym, co robił Rick Stein na Dalekim Wschodzie. Wszystkie te pozycje nadawane są od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. BBC lifestyle)
Źródło: (fot. BBC lifestyle)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3nm3gk

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3nm3gk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nm3gk