Trwa ładowanie...

Gordon Ramsay: gościem siódmego odcinka programu "MasterChef" w TVN!

Share
Gordon Ramsay: gościem siódmego odcinka programu "MasterChef" w TVN!Źródło: tvn/x-news
d3hnl96

Pierwsze zadanie uczestników to przygotowanie potrawy ze składników, znajdujących się w tajemniczej skrzynce. O tym, jakie produkty będą w niej ukryte, zdecyduje Gordon Ramsay. I jak sam mówi, "Kiedy testuje nowych kucharzy zawsze zaczyna od wątróbki".
Tak będzie i w tym przypadku. Składniki do jej przyrządzenia okażą się być bardzo nietypowe. Będą to na przykład maliny, kiwi, liście botwiny, czerwone winogrona czy choćby marchew…

Uczestnicy programu będą musieli znaleźć sposób aby zaimponować nie tylko Ramsay'owi, ale także Magdzie Gessler, Ani Starmach i Michelowi Moranowi.
Ci, którym nie uda się zachwycić jurorów, będą musieli zmierzyć się w zadaniu eliminacyjnym. Tym razem będzie to przygotowanie potrawy, którą wcześniej zademonstruje im Gordon Ramsay. A będzie to potrawa z przegrzebków…Zadanie niełatwe, ale czy gotując z tak wybitnym mistrzem kuchni ktoś mówił, że będzie prosto?

Ta konkurencja zadecyduje kto zachowa fartuch, a kto pożegna się z programem. Emisja: 19 października br., godzina 20.00, TVN

d3hnl96
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hnl96
d3hnl96