Trwa ładowanie...
25-11-2010 14:19

Góralska niespodzianka na "Plebani"

Góralska niespodzianka na "Plebani"Źródło: AKPA
d10bsms
d10bsms

To już jedenasta wieczerza Wigilia na planie serialu "Plebania". Na stole jak zwykle stoją pyszne potrawy i domowe wypieki. Są odświętne stroje, życzenia i kolędy. Jest też pełen dom gości.

Przyjechali z Tulczyna Wojciechowscy. Na miejscu spotkali swojego syna Mateusza z żona Iwoną i przyszywaną córką Ewą. Specjalnie na tę okazję przyleciała z Anglii siostra Iwony - Mika.

Jest też oczywiście siostra księdza Antoniego Krystyna i jej przyjaciółka, właścicielka baru w Arce - Jola. Prócz tych zaproszonych gości, zjawią się też całkiem nietypowi i niespodziewani.

"W roku ubiegłym Wigilia była smutna bo ksiądz Antoni został przeniesiony z Tulczyna do Hrubielowa i spędzał samotnie ten wieczór, tylko z domownikami. Na szczęście tegoroczne święta są całkiem inne i o wiele bardziej huczne. Prócz wielu gości planowanych zawitają również nieplanowani, którzy bardzo umilą swoją obecnością świętowanie" - tajemniczo opowiada Włodzimierz Maruszak.

Ci niespodziewani goście przysporzą też trochę zmartwień, szczególnie Babci Józi. "Wprawdzie tacy goście są wspaniali, ale Babcia Józia jest zdenerwowana, bo przyszykowała kolację na dziesięciu osób, a tu się okazuje, że musi starczyć dla trzydziestu. Oczywiście udaje jej się, bo inaczej jaka byłaby z niej gospodyni" - Katarzyna Łaniewska wyjaśnia powód zmartwienia starszej pani.

d10bsms

Tajemniczych gości zdradzają skoczne dźwięki kolędy. Na plebanię księdza Antoniego zawitała góralska kapela. Skąd oni się tam wzięli, widzowie dowiedzą się w wigilijnym odcinku serialu. Warto oglądać. "Będzie wesoło, rodzinie i tłoczno. Tak jak powinno być w trakcie każdej wigilii"- zachęca Bernadeta Machała-Krzemińska.

I dodaje: "Zawsze lubimy grać takie sceny, bo mamy okazje, by spotkać się w szerszym gronie gronie. Czasem się tak zagapimy przy tych świętach, że nam jest smutno, gdy wychodzimy ze studia, a tu jeszcze ciągle deszczowy listopad".

Miejmy nadzieję, że widzowie po obejrzeniu serialu jak wyjrzą przez okno, to zobaczą piękny białą zimę.

Zobacz także:

d10bsms

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d10bsms
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10bsms