Trwa ładowanie...
25-11-2010 14:19

Góralska niespodzianka na "Plebani"

Góralska niespodzianka na "Plebani"Źródło: AKPA
d1635dn
d1635dn

To już jedenasta wieczerza Wigilia na planie serialu "Plebania". Na stole jak zwykle stoją pyszne potrawy i domowe wypieki. Są odświętne stroje, życzenia i kolędy. Jest też pełen dom gości.

Przyjechali z Tulczyna Wojciechowscy. Na miejscu spotkali swojego syna Mateusza z żona Iwoną i przyszywaną córką Ewą. Specjalnie na tę okazję przyleciała z Anglii siostra Iwony - Mika.

Jest też oczywiście siostra księdza Antoniego Krystyna i jej przyjaciółka, właścicielka baru w Arce - Jola. Prócz tych zaproszonych gości, zjawią się też całkiem nietypowi i niespodziewani.

"W roku ubiegłym Wigilia była smutna bo ksiądz Antoni został przeniesiony z Tulczyna do Hrubielowa i spędzał samotnie ten wieczór, tylko z domownikami. Na szczęście tegoroczne święta są całkiem inne i o wiele bardziej huczne. Prócz wielu gości planowanych zawitają również nieplanowani, którzy bardzo umilą swoją obecnością świętowanie" - tajemniczo opowiada Włodzimierz Maruszak.

d1635dn

Ci niespodziewani goście przysporzą też trochę zmartwień, szczególnie Babci Józi. "Wprawdzie tacy goście są wspaniali, ale Babcia Józia jest zdenerwowana, bo przyszykowała kolację na dziesięciu osób, a tu się okazuje, że musi starczyć dla trzydziestu. Oczywiście udaje jej się, bo inaczej jaka byłaby z niej gospodyni" - Katarzyna Łaniewska wyjaśnia powód zmartwienia starszej pani.

Tajemniczych gości zdradzają skoczne dźwięki kolędy. Na plebanię księdza Antoniego zawitała góralska kapela. Skąd oni się tam wzięli, widzowie dowiedzą się w wigilijnym odcinku serialu. Warto oglądać. "Będzie wesoło, rodzinie i tłoczno. Tak jak powinno być w trakcie każdej wigilii"- zachęca Bernadeta Machała-Krzemińska.

I dodaje: "Zawsze lubimy grać takie sceny, bo mamy okazje, by spotkać się w szerszym gronie gronie. Czasem się tak zagapimy przy tych świętach, że nam jest smutno, gdy wychodzimy ze studia, a tu jeszcze ciągle deszczowy listopad".

Miejmy nadzieję, że widzowie po obejrzeniu serialu jak wyjrzą przez okno, to zobaczą piękny białą zimę.

d1635dn

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d1635dn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1635dn