Trwa ładowanie...
d20oh2f
d20oh2f

[

]( http://www.fakt.pl )

d20oh2f

Ten show zawsze budził emocje. Zrozumiałe więc że wokół niego roi się od plotek.Poczytajcie o czym mówi się w kulisach show.

Robert Korzeniowski i Anna Głogowska Odpadł bo się nie przyłożył To nie pech ani brak sympatii widzów sprawiły, że Robert i Ania odpadli tak szybko. Plotkuje się, że sportowiec zbyt uwierzył w swą popularność i nie był przygotowany do tańca. Ania ponoć bardzo przeżyła całą sprawę i bez łez się nie obeszło.

Edyta Górniak Ma swoją garderobę Jeszcze nikt nie był tak traktowany jak ona. Podczas gdy inni uczestnicy show tłoczą się w jednym pomieszczeniu, Edyta ma garderobę tylko dla siebie i to zawsze pełną świeżych kwiatów.

Katarzyna Skrzynecka Chodzi o kulach Zawsze uśmiechnięta i elegancka w butach na szpilce. Tak Kasię widzą widzowie. Aktorka jednak ciągle chodzi o kulach i w przerwach kuśtyka podpierając się o nie.

Paweł Staliński i Iza Janachowska Dorota Stalińska kibicuje synowi jak szalona. Plotkuje się, że powodem jest nie tylko miłość i duma z syna a ...zazdrość. Ponoć aktorka boi się, że jej jedynak ulegnie wdziękom pięknej Izy.

d20oh2f

Dorota Zawadzka Uczy tańczyć męża Superniani tak spodobał się taniec, że nie poprzestaje tylko na sali ćwiczeń. Dorota ponoć tańczy jeszcze w domu ale już jako ...nauczycielka. Pani pedagog nocami uczy tańczyć męża. Andrzej Gołota Chudnie w oczach Choć wcale nie ma specjalnej diety jest go coraz mniej. Godziny spędzone na sali treningowej sprawiły że Andrzej zgubił sporo kilogramów. Plotkuje się, że jest już lżejszy o 10 kilogramów.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Kulisy rozwodu Gardias

d20oh2f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20oh2f