Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
gliniarze

"Gliniarze". Poznali się na planie serialu, są razem w życiu! O kim mowa?

Razem na ekranie, razem w życiu. Wiedzieliście, że Ewelina Ruckgaber spotkała swoją miłość w "Gliniarzach"? Zobaczcie zdjęcia Eweliny z planu serialu z jej chłopakiem, Łukaszem Strzałką.

Share
"Gliniarze"
"Gliniarze"Źródło: Outset Films, Mikołaj Tym, Polsat
d3aagta

Ewelina Ruckgaberi Łukasz Strzałka od dwóch lat pracują razem na planie serialu Polsatu. Ewelina występuje w nim od czterech lat - od pierwszego sezonu - jako aspirant sztabowy Natalia Nowak. Gra jedną z głównych bohaterek "Gliniarzy", razem z Piotrem Mrozem, który wciela się w starszego aspiranta sztabowego Kubę Roguza i tworzą jedną z trzech par warszawskich detektywów Wydziału Kryminalnego.

W najnowszym dziewiątym już sezonie, zostali wcieleni do nowopowstałego Centralnego Biura Policji. Natomiast Łukasz Strzałka dołączył do ekipy „Gliniarzy” dopiero w piątym sezonie i od tamtej pory wciela się w postać młodszego aspiranta Michała Rafalskiego, który ściśle współpracuje z Natalią i Kubą.

"Gliniarze" Outset Films, Mikołaj Tym, Polsat
"Gliniarze"Źródło: Outset Films, Mikołaj Tym, Polsat

Ewelina i Łukasz bardzo się polubili w pracy a potem między nimi zaiskrzyło i zostali parą w życiu prywatnym. Przez dłuższy czas była to relacja typowo przyjacielska, jednakże jak oboje twierdzą, już wtedy coś się miedzy nimi rodziło. Początkowo ukrywali swój związek, głównie ze względu na to, iż Łukasz nie chciał budować swojego wizerunku w oparciu o osobę Eweliny. Jest bardzo utalentowanym muzykiem, kompozytorem i aktorem.

d3aagta

W końcu ujawnili światu swój związek i szybko zyskali ogromną aprobatę zarówno wśród swoich najbliższych i znajomych z planu serialu. Od niedawna chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, co z kolei bardzo podoba się fanom "Gliniarzy". Obecnie Ewelina i Łukasz mieszkają razem, a ich relacja rozwija się bardzo intensywnie.

"Gliniarze" Outset Films, Mikołaj Tym, Polsat
"Gliniarze"Źródło: Outset Films, Mikołaj Tym, Polsat

Małgorzata Kożuchowska zagra w filmie. Wcieli się w rolę żony Edwarda Gierka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3aagta

Podziel się opinią

Share
d3aagta
d3aagta