Trwa ładowanie...

"Gladiator" i "Gra o tron" w "Nowych przygodach Aladyna"

Share
"Gladiator" i "Gra o tron" w "Nowych przygodach Aladyna"
d4fgmpj

Kev Adams to niekwestionowana gwiazda francuskiej komedii. Jest młodszym de Funesem, śmieszącym tłumy zupełnie innym poczuciem humoru, ale ściągającym do kin masy przedstawicieli wszelkich klas, bez względu na wiek.

Kocha się go i za niewybredne stand-upy, i za występy w bajkowych fabułach. Może być niepokornym uczniem na kształt bohaterów „Młodych gniewnych” (albo raczej „Zagniewanych młodocianych”), komikiem czy drobnym złodziejaszkiem o złotym sercu. W tym ostatnim wydaniu będzie można go zobaczyć w „Nowych przygodach Aladyna” już 26 sierpnia.

"Nowe przygody Aladyna" to pierwszy film, w którym oczywistym pierwszoplanowym bohaterem jest postać grana przez Adamsa. Zapytany, dlaczego zdecydował się na udział w projekcie, odpowiada rozbrajająco: „Mieliśmy na przykład okazję kręcić w więzieniu, które zostało użyte w Gladiatorze Ridleya Scotta, a także w miejscach, które pojawiają się w Grze o tron. Wszystko w tym projekcie mi się podobało! Od pierwszego czytania scenariusza!”

d4fgmpj

Aladyn tym razem jest opowieścią daleką od klasycznej. Słynna baśń wzięta na warsztat przez grupę znakomitych komików nabiera zupełnie nowych barw nie tracąc nic ze swojego klasycznego uroku. Kev Adams mówiąc o wyjątkowości filmu, stwierdza: „Chciałem znaleźć się na latającym dywanie oraz zmierzyć z tak ekscytującym światem. Będąc małym chłopcem, marzyłem o graniu w takich filmach. Walczyć z przeciwnikami, wjeżdżać tryumfalnie do Bagdadu, chodzić po pałacu, żyć w świecie stworzonym przy udziale efektów specjalnych. Dostałem to w Nowych przygodach Aladyna”.

Wersja polska na zlecenie Monolith Films – Film Factory Studio.

Wystąpili:
ALADYN – Marcin Hycnar
SHALLIA – Weronika Rosati
RABABA – Izabela Dąbrowska
SUŁTAN – Arkadiusz Jakubik
WEZYR – Robert Górski
MAJKEL – Tomasz Borkowski
DŻINN – Jakub Szydłowski
MAGIK – Filip Przybylski

d4fgmpj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fgmpj
d4fgmpj