Trwa ładowanie...

Gienek Loska: Rzucam gitarę i będę agresywny

Gienek Loska: Rzucam gitarę i będę agresywnyŹródło: AKPA
d1oe8bo
d1oe8bo

[

]( http://www.fakt.pl )
Odpuszczę sobie gitarę, będzie nowy gitarzysta - mówi *Gienek Loska zdradzając szczegóły związane z płytą, którą zamierza nagrać po wygranej w "X Factor". Dodał też, że album będzie ciekawy, bo usłyszymy dość agresywne brzmienie.*

Odpuszczę sobie gitarę, będzie nowy gitarzysta - mówi Gienek Loska zdradzając szczegóły związane z płytą, którą zamierza nagrać po wygranej w "X Factor". Dodał też, że album będzie ciekawy, bo usłyszymy dość agresywne brzmienie

d1oe8bo

Niebawem przekonamy się, czy płyta, nad którą teraz pracuje zwycięzca show TVN i na którą czeka cała Polska, również wywoła tak ogromny zachwyt.

Dzięki udziałowi w „X FactorzeLoska zdobył niesłychaną popularność, z którą musi sobie teraz poradzić. Wywiady, rozpoczęta trasa koncertowa, nowi fani to jedno. A do tego trzeba znaleźć czas dla rodziny oraz jeszcze wywiązać się z nowo podpisanego kontraktu i zacząć pracować nad płytą.

– Mam plan nagrać płytę i oczywiście trochę odpocząć – zapowiedział Faktowi Gienek dzień po finałowym odcinku show. Ale odpoczynek był krótki, bo Loska już zdążył wyruszyć w trasę. Za chwilę bierze się też za pracę w studiu. Piosenkarz zamierza zakasać rękawy i wraz ze swoim zespołem nagrać swoje dotychczasowe przeboje.

– Będzie nowy gitarzysta, ja odpuszczę sobie gitarę. Oczywiście wniesie to trochę świeżości. A nawet więcej niż trochę, bo to jest dobry kompozytor. Zaaranżujemy wszystko od nowa i zrobimy parę nowych piosenek – zdradza Faktowi swoje plany Gienek.

d1oe8bo

W jakim klimacie utrzymana będzie płyta? – Mniej więcej w takiej samej konwencji, co moje dotychczasowe granie. Być może będzie trochę bardziej agresywna, jeśli chodzi o gitarę – wyjaśnia. Jego autorska piosenka „Rozmowy z duszą” już regularnie grana jest przez stacje radiowe. Gienek przyznaje, że jest tym zaskoczony i uważa to za swój ogromny sukces. Ale jego ambicje sięgają dalej. – Mam nadzieję na poprawę sytuacji w polskim show-biznesie i chcę się do tego choćby jednym groszem dołożyć. Liczy się treść, nie forma – podsumował Loska w rozmowie internetowej. Podbój polskiej sceny czas rozpocząć.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Michał Wiśniewski się rozwiódł! FOTO z sądu

d1oe8bo

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1oe8bo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oe8bo