Trwa ładowanie...

Gienek Loska: Całą nagrodę oddam żonie!

Share
Gienek Loska: Całą nagrodę oddam żonie!
Źródło: AKPA
dztkmzj

[

]( http://www.fakt.pl )
Skromność skromnością, ale od czego są marzenia? Choć przed finałem "X Factora" *Gienek Loska (36 l.) wcale nie jest pewny zwycięstwa, to dobrze wie, co zrobiłby ze swoją nagrodą. Robiący furorę w całej Polsce piosenkarz zdradza Faktowi, że 100 tysięcy złotych oddałby swojej żonie.*

dztkmzj

Finałowy odcinek muzycznego show TVN już w niedzielę. W szranki z Gienkiem staną Michał Szpak (20 l.) i Ada Szulc (21 l.). Do końca jest już tak blisko, że nie dziwi, iż uczestnikom na myśl przy chodzi pytanie, co zrobić z nagrodą w razie wygranej w programie. Loska ma już pewien pomysł.

– Szczerze mówiąc, to nie sądzę, że wygram ten program – zaczyna skromnie Gienek Loska. – Ale gdyby jednak się udało, to na pewno moja małżonka coś by zrobiła z wygranymi pieniędzmi. Ona wie lepiej, co jest potrzebne w domu. W moim przypadku jest tak, że to kobieta trzyma pieniądze w garści – zdradza Faktowi finalista „X Factora”.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Loska cieszy się ogromną sympatią widzów i bez najmniejszego problemu od początku programu przechodził do kolejnych odcinków. Po przychylnych komentarzach w internecie i tłumach fanów na jego spontanicznych koncertach w centrum Warszawy, można wnioskować, że Gienek wyrósł na faworyta do wygranej. Również sonda na stronie fakt.pl wyraźnie wskazuje, że sympatia widzów jest po stronie doświadczonego życiem piosenkarza, wywodzącego się z Białorusi.

dztkmzj

Być może zatem już w niedzielę w ręce pani Agnieszki, z którą Gienek Loska ma czteroletnią córeczkę Alesię, trafi czek na sto tysięcy. Już ona będzie wiedziała, co z tym zrobić.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Ależ nogi! To gwiazdka TVN. Poznajesz?

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dztkmzj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dztkmzj
dztkmzj