Trwa ładowanie...

Gdzie oglądać "Twin Peaks"?

Po 25 latach wraca produkcja zwana dziś kultową. Serial Davida Lyncha, "Twin Peaks" wraca z trzecim sezonem, który składa się z aż 18 odcinków. Gdzie i kiedy można go obejrzeć?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Gdzie oglądać "Twin Peaks"?Źródło: Materiały prasowe
d3mc41l
d3mc41l

Nowy serial Showtime Twin Peaks zadebiutuje już w najbliższy poniedziałek, 22 maja, w HBO3 i HBO GO o godz. 3.00 nad ranem – równolegle ze światową premierą w USA – w Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie. W dniu premiery w HBO i HBO3 pokazane zostaną dwie pierwsze części. W serwisie internetowym HBO GO dostępne będą od razu cztery pierwsze części produkcji.

Wyreżyserowany w całości przez Davida Lyncha i wyprodukowany dla Showtime nowy 18-częściowy Twin Peaks rozpoczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana. Uhonorowany Złotym Globem i nominowany do Emmy Kyle MacLachlan wraca jako agent specjalny Dale Cooper. Autorami scenariusza i producentami serialu są David Lynch i Mark Frost, ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland.

HBO Materiały prasowe
HBO Źródło: Materiały prasowe

Dwie pierwsze części Twin Peaks pojawią się w HBO3 w poniedziałek, 22 maja o godz. 3.00 nad ranem. Kolejna emisja została zaplanowana w HBO o godz. 22.10. W serwisie internetowym HBO GO widzowie będą mogli obejrzeć od razu pierwsze cztery części nowej produkcji. W następnym tygodniu, 29 maja trzecia i czwarta część zostaną wyemitowane w HBO3 o godz. 3.00 nad ranem, a także w HBO o godz. 22.10. W kolejnych tygodniach pozostałe części Twin Peaks będą emitowane pojedynczo.

d3mc41l

Jesteście gotowi zarwać noc?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3mc41l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mc41l