Trwa ładowanie...
tvn

Gardias się rozwodzi!

Share
Gardias się rozwodzi!
Źródło: AKPA
d3kn6ob

**[

]( http://www.fakt.pl ) A jednak to nie plotki! Od kilku dni w mediach pojawiały się informacje, jakoby Dorota Gardias (29 l.) rozwodziła się ze swoim mężem Konradem Skórą. Pogodynka TVN jak dotąd nie chciała komentować tych doniesień. Jednak w rozmowie z Faktem postanowiła przerwać milczenie. Jak się okazuje, rzeczywiście postanowiła rozstać się z mężem! ** – W związku z tym, że pojawiło się dużo plotek na ten temat oraz że jestem osobą publiczną, postanowiłam, że muszę potwierdzić tę informację. To jedyne, co mogę powiedzieć, żeby uniknąć plotek w tej sprawie: potwierdzam tę informację – powiedziała Faktowi Dorota Gardias w oficjalnym oświadczeniu.

d3kn6ob

Informacje, że w małżeństwie seksownej pogodynki nie dzieje się najlepiej, przedostawały się do prasy już od roku. Potem pisano, że z miesiąca na miesiąc małżonkowie coraz bardziej się od siebie oddalają. Jednak pogodynka cały czas ucinała te plotki, twierdząc, że jest szczęśliwa ze swoim mężem. Teraz potwierdziło się jednak powiedzenie, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy...

Podobno głównym powodem rozstania małżonków była odległość która ich dzieliła. Mąż Gardias na co dzień pracuje w Łodzi w jednostce wojskowej, natomiast Gardias jest gwiazdą w Warszawie. Dlatego też para mogła spotykać się jedynie raz na jakiś czas, przeważnie w weekendy. Jak było naprawdę, wiedzą tylko oni. Na razie Dorota nie chciała zdradzić, czy dokumenty rozwodowe trafiły już do sądu. Ale zapewne już niedługo śliczna pogodynka będzie znów do wzięcia!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Mama Górniak jest w złym stanie! Chce zobaczyć wnuka

d3kn6ob

Podziel się opinią

Share
d3kn6ob
d3kn6ob