Trwa ładowanie...
07-03-2012 14:47

"Galeria": Adam znajdzie sprzymierzeńca w walce z Woydattem

"Galeria": Adam znajdzie sprzymierzeńca w walce z WoydattemŹródło: ATM Grupa
d17blih
d17blih

W jednym z najbliższych odcinków serialu *"Galeria" pojawi się gwiazda "M jak miłość", Bożena Stachura.*

Zaszantażowany przez swojego pracodawcę Kacper (Szymon Piotr Warszawski)
oficjalnie nie będzie mógł pomóc Adamowi (Bartosz Porczyk)
w wyrównaniu rachunków z Woydattem (Tomasz Dedek)
. Nieoficjalnie zaprowadzi go jednak do kogoś, kto mu pomoże.

Tym samym w 45 odcinku „Galerii” pojawi się nowa bohaterka – Brygida, którą zagra Bożena Stachura. To prawniczka, która kiedyś pracowała w kancelarii Karwowskiego, a w której obecnie pracuje Kacper. U Karwowskiego Brygida zajmowała się sprawami Woydatta. Jednak Karwowski ją wyrzucił i prawie zniszczył karierę. Na szczęście bystra i zdolna prawniczka szybko otrząsnęła się z tego i otworzyła własną kancelarię.

d17blih

Kacper wpadnie na pomysł by poprosić Brygidę o pomoc. Początkowo Adam będzie miał opory. Ale wkrótce okaże się, że w spadku po matce odziedziczył spory dług i poczuje się jeszcze bardziej bezsilny. Zacznie podejrzewać, że również w tej sprawie palce maczał Woydatt. Wtedy przypadkowo spotka Brygidę w galerii. Poczuje, że nie ma wyboru i musi prosić ją o pomoc. Wyłoży przed nią karty na stół. Jego determinacja zrobi na Brygidzie wrażenie i zgodzi się mu pomóc. Czy wspólnie znajdą haka na Woydatta?

Jedno jest pewne ta współpraca zbliży do siebie Adama i Brygidę. Ciekawi tej historii będą mogli ten wątek śledzić w „Galerii” od początku kwietnia. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku w TVP 1 o godzinie 17. 30.

d17blih
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17blih