Trwa ładowanie...

Gabi Drzewiecka dzieciństwo spędziła w Indonezji

Gabi Drzewiecka jest teraz najgłośniejszym nazwiskiem TVN. Do sieci trafiły właśnie nieznane fakty z życia nowej prowadzącej "Big Brothera".

Share
Gabi Drzewiecka dzieciństwo spędziła w Indonezji
Źródło: East News
d1v3cpf

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu "Big Brother" z powodu tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Zamiast niej program prowadzi Gabi Drzewiecka, młoda dziennikarka stacji TVN.

ZOBACZ WIDEO: Barbara Kurdej-Szatan nie przeczuwała, że będzie tak ciężko. Musi trenować nocami

Na fali popularności reaktywowanego show, prasa kolorowa zaczęła dociekać smaczków z życia prywatnego Gabi Drzewieckiej.

d1v3cpf

Swoją karierę zaczynała od radia. W tym samym czasie próbowała swoich sił w telewizji. Wygrała m.in. casting na prowadzącą show muzycznego.

Gabi Drzewiecka od początku pracy w branży poszczycić mogła się świetną znajomością języka angielskiego. To wszystko za sprawą dzieciństwa spędzonego w Indonezji.

Jak podaje "Flesz", gwiazda jako dziecko wyjechała tam na kilka lat z rodzicami. Uczyła się w anglojęzycznej szkole w Dżakarcie. Jej mama pracowała jako lekarka pediatrii, a tata jako ekonomista.

Po kilku latach całą rodziną zdecydowali się wrócić do Polski. Gwiazda TVN studiowała wówczas psychologię.

d1v3cpf

Od 2014 roku przeprowadzała wywiady z muzykami dla "Dzień Dobry TVN". Prowadziła też programy "Mistrzowskie Cięcie" i "Zanim Cię Zobaczę" emitowane na antenie TVN Style, a także "Nowa Tonacja" na Canal+.

W wakacje 2019 na antenie TVN prowadziła Dzień dobry TVN oraz była jedną z prowadzących Top of the Top Sopot Festival 2019.

13 września 2019 zadebiutowała w roli prowadzącej siódmej edycji programu Big Brother.

d1v3cpf

Podziel się opinią

Share
d1v3cpf
d1v3cpf