Trwa ładowanie...

"Fuller House": Tannerowie znów razem

Share
"Fuller House": Tannerowie znów razem
dylm7ip

Twórcy "Fuller House", czyli kontynuacji "Pełnej chaty", zaprezentowali nowy klip zapowiadający produkcję.

"Fuller House" koncentruje się na siostrach D.J. (Candace Cameron Bure) i Stephanie Tanner (Jodie Sweetin) oraz przyjaciółce starszej z nich, Kimmy Gibbler (Andrea Barber). Wszystkie zamieszkają razem z D.J. i jej dziećmi po śmierci męża kobiety.

Do swych ról wracają gwiazdy oryginału sprzed lat: John Stamos (wujek Jesse), Bob Saget (Danny Tanner), Dave Coulier (wujek Joey) i Lori Loughlin (ciocia Becky). Ponadto pojawią się Soni Nicole Bringas jako nastoletnia córka Kimmy, Ramona oraz w rolach synów D.J. Michael Champion jako 12-letni Jackson, Elias Harger jako 7-letni Max i Messitt Twins jako niemowlak Tommy Jr.

dylm7ip

W nowym klipie widzimy rodzinę Tannerów znów razem. Podczas gdy w oryginale trzech facetów wychowywało trzy dziewczynki, tym razem to trzy kobiety wychowują trzech chłopców. Wideo, które ukazuje też kulisy pracy na planie, można obejrzeć poniżej:

Premiera planowana jest na 26 lutego - w serwisie Netflix. Fani od razu otrzymają 13 odcinków.

Oryginalna "Pełna chata" emitowana była w latach 1987-1995. Przypomnijmy, że to właśnie w tej produkcji rozpoczęła się kariera sióstr Mary-Kate i Ashley Olsen. Aktorki jednak nie zgodziły się, by ponownie wcielić się w Michelle Tanner.

dylm7ip

Podziel się opinią

Share
dylm7ip
dylm7ip