Trwa ładowanie...

Fryderyki 2020 odwołane

Fryderyki to wielkie święto polskiej muzyki. Organizatorzy zostali jednak zmuszeni do odwołania imprezy z udziałem gwiazd i publiczności. Mają ważne informacje dla tych, którzy kupili już bilety.

Fryderyki 2020 odwołaneŹródło: East News
d40wqlw

Na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego podjęto decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych. Pisaliśmy, że w związku z tym nie odbędzie się uroczysta premiera filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Nie będzie też koncertu Zenka Martyniuka w Ergo Arenie. Do listy odwołanych imprez trzeba teraz dopisać galę rozdania Fryderyków.

Zobacz: Kto straci, a kto zyska na koronawirusie

"Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników FRYDERYK Festiwal 2020, w związku z decyzją administracyjną o odwołaniu imprez masowych, podjętą 10 marca br. przez premiera Rzeczypospolitej Polskiej w obliczu rosnącego zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem SARS-Cov-2, z przykrością informujemy o odwołaniu dla publiczności imprez planowanych na 14 i 15 marca br." - czytamy w oświadczeniu organizatorów.

d40wqlw

Nie wiadomo jeszcze, czy wręczenie statuetek odbędzie się zgodnie z planem, ale bez udziału publiczności, czy cała impreza zostanie przełożona na inny termin.

"Osoby posiadające bilety na sobotnie lub niedzielne koncerty w ramach FRYDERYK Festiwal 2020 otrzymają zwrot kosztu biletu" - piszą organizatorzy.

- FRYDERYK Festiwal to wielkie święto polskiej muzyki, nad którym intensywnie pracowaliśmy przez ostatnich sześć miesięcy i bardzo chcieliśmy, aby ponownie mogło się odbyć z udziałem publiczności. Niemniej jednak w chwili poważnego zagrożenia epidemią jesteśmy przekonani, że decyzja o odwołaniu imprez masowych jest absolutnie słuszna i konieczna. Zdrowie oraz bezpieczeństwo uczestników jest naszym priorytetem – podkreśla Andrzej Puczyński, przewodniczący Związku Producentów Audio Video.

Przypomnijmy, że podczas tegorocznej gali miały wystąpić m.in. Kayah z Viki Gabor, ale też plejada innych gwiazd: Natalia Nykiel, Kasia Kowalska, Ewa Farna, Natalia Przybysz, Michał Szpak, Kuba Badach, Krzysztof Herdzin, Golec uOrkiestra & Gromee, Tomek Lipiński, Smolasty, Dr Misio i Mery Spolsky. Wydarzenie miało być pokazane na TVN.

d40wqlw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40wqlw