Trwa ładowanie...

Frontman Slipknot na planie ''Doktora Who''

Share
Frontman Slipknot na planie ''Doktora Who''
d1n7415

Corey Taylor pojawił się gościnnie w brytyjskim serialu science fiction "Doctor Who", dokładnie użyczył głosu jednej z postaci. Do sieci trafił klip ukazujący jego pracę na planie.

Frontman Slipknot/Stone Sour wcielił się w kosmicznego rzezimieszka imieniem Fisher King. - Producenci skontaktowali się z Coreyem, kiedy dowiedzieli się, że jest fanem serialu - podawał wcześniej informator "The Mirror". - Zabrali go na VIP-owską wycieczkę i zapytali, czy nie zechciałby nagrać swego słynnego wrzasku. Zgodził się z miejsca.

Odcinek z udziałem metalowego wokalisty został już wyemitowany w Wielkiej Brytanii.

d1n7415

Who znany jest widzom już od ponad 50 lat, choć na jakiś czas zniknął z anteny. Powrócił w roku 2005. Od tamtej pory w głównego bohatera wcielali się Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith, a obecnie Peter Capaldi. W 9. sezonie, który miał premierę 19 września, występują też Jenna Coleman i Michelle Gomez.

Najnowsza płyta Slipknot, "Album 5: The Gray Chapter", miała premierę w październiku 2014 roku.

W kwietniu 2013 roku w sprzedaży pojawił się ostatni longplay Stone Sour, "House of Gold & Bones - Part 2". Pierwsza część dyptyku, czyli "House of Gold & Bones - Part 1", pochodzi z października 2012 roku.

d1n7415

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n7415
d1n7415