Trwa ładowanie...
08-10-2012 15:39

"Fringe": 3. sezon w TVN7

"Fringe": 3. sezon w TVN7
d1cj1ve
d1cj1ve

Dwa różne wszechświaty. Niepokojące tajemnice. Seria nadprzyrodzonych zdarzeń. Czas rozpocząć odliczanie. Telewizja TVN 7 pokaże trzeci sezon najbardziej ekscytującego serialu science fiction - *„Fringe: Na granicy światów”! Premierowy sezon będzie emitowany od 8 października, w każdy poniedziałek, o godzinie 22:15.*

W serialu „Fringe: Na granicy światów” splatają się losy Agentki FBI Olivii Durham (Anna Torv)
, doktora Waltera Bishopa (John Noble) i jego syna Petera (Joshua Jackson)
. Cała trójka wspólnie prowadzi niewyjaśnione sprawy z pogranicza nauki.

Pod koniec ostatniego sezonu zrozpaczony Peter wrócił do alternatywnego świata by spotkać się ze swoją biologiczną matką. Ekipa Fringe zdecydowała się sprowadzić Petera z powrotem, jednak zostało to uznane za atak na alternatywną rzeczywistość. Doszło do dramatycznej walki, w której Walter i Olivia musieli stawić czoła swoimi sobowtórom. William Bell poświęcił swe życie, co utorowało drogę dla powrotu do „naszej rzeczywistości” Petera z Walterem i sobowtórem Olivii. Ten niezwykły obrót zdarzeń spowodował jednak, że uwięziona Olivia pozostała „po drugiej stronie”.

W premierowym odcinku trzeciego sezonu zdezorientowana Olivia usilnie stara się odnaleźć drogę do domu. Tymczasem Peter i Walter spróbują żyć dalej -nieświadomi, że towarzyszy im sobowtór Olivii. Jak potoczą się dalsze losy specjalistów od rozwiązywania zjawisk paranormalnych?

Widzowie będą mogli znaleźć odpowiedź w każdy poniedziałek, od 8 października, o godzinie 22.15, na antenie TVN 7.

d1cj1ve
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cj1ve