Trwa ładowanie...
19-02-2010 13:29

Fraszyńska: Matka to nie przyjaciółka

Fraszyńska: Matka to nie przyjaciółkaŹródło: Agencja Mazur
d4awvh4
d4awvh4

[

]( http://www.efakt.pl )
W nowym serialu TVP "Licencja na wychowanie" Jolanta Fraszyńska (42 l.) gra matkę czwórki dzieci. "Gwiazdom" aktorka zdradza, jakie metody wychowawcze stosuje w swoim domu

d4awvh4

– Moje podejście do macierzyństwa ewoluuje wraz ze mną. Z wiekiem staram się ulepszać swój sposób i podejście do prowadzenia młodego człowieka – wyznaje nam Jolanta Fraszyńska, która jest matką 20-letniej Nastazji i 6-letniej Anieli.

– Z moją starszą córką łączy mnie relacja partnersko-przyjacielska. Ale zarówno w kontaktach z Nastką, jak i Anielą staram się od pewnego czasu wyznaczać granicę, że jestem nie tylko przyjaciółką, ale również matką – tłumaczy aktorka. Fraszyńska nie ukrywa, że tak jak każdy rodzic, tak i ona czasami miewa problemy wychowawcze. – Z córkami mam świetny kontakt, ale nasze relacje nie są usłane kwieciem bez kolców – dodaje gwiazda, która w serialu „Licencja na wychowanie” gra Romę, matkę czwórki dzieci, którym całkowicie podporządkowała całe swoje życie.

Sama aktorka nie ukrywa, że model rodziny, w którym żona zajmuje się domem, a mąż zarabianiem, jest jej obcy. – Kocham swój zawód i na razie nie wyobrażam sobie, abym całą energię miała pożytkować wyłącznie na wychowywanie dzieci – wyznaje nam gwiazda.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Anna Wendzikowska zagra u Jima Careya?

d4awvh4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4awvh4